Другорядне меню

Цікаві та дурні закони світу

Автор Fuzi у Втр, 18/12/2012 - 19:02

Форуми 

Гумор/Розваги

Кілька дурних законів США: У штаті Техас , заборонено стріляти по бізона з другого поверху готелів (про приватні будинки закон не згадує). Ходити босоніж в штаті можна тільки за спеціальним дозволом вартістю 5 $. У відповідності з законом злочинець зобов'язаний в усній або письмовій формі попередити жертву про майбутній замах, - не менш ніж за добу до його вчинення. В Майамі не можна їздити на велосипеді, не обладнаному звуковим сигналом, однак використання сигналів велосипедистами заборонено. Там за слона, залишеного на території парковки, доведеться заплатити як за припаркований автомобіль. У штаті Айова пожежний зобов'язані провести 15-хвилинне тренування перед виїздом на пожежу. В Сент-Луїсі пожежні під небезпекою великих штрафів (до 1000 $) заборонено рятувати з палаючих будівель оголених, одягнених у халат або нічну сорочку жінок. В Кентукі "жодна особа жіночої статі не може з'явитися в купальнику на дорозі ... якщо вона не супроводжується двома поліцейськими або якщо вона не озброєна лопатою" Виняток - для жінок, що важать менше 40 або більше 90 кг . У місті Кармел (штат Нью-Йорк) чоловік надівший штани і піджак різного кольору, буде оштрафований на 500 $ В окрузі Ногалес (штат Арізона) чоловікам заборонено користуватися підтяжками. В Нью-Джерсі арешту до 10 діб можуть піддати будь-якого, хто чавкає в ресторані. В Каліфорнії заборонено: Плакати в суді, при дачі показань, а також лизати жаб . Крім того в місті Чико заборонено підривати ядерні пристрою в межах міста (штраф до 500 $) У штаті Індіана у відповідності з законом число "пі" дорівнює 4, а не 3,1415. В Оклахомі собакам заборонено збиратися групами більше трьох особин, якщо вони не мають спеціального дозволу, підписаного місцевим мером ...

Ще кілька законів інших країн: В Білорусі ведмедів окремим законом заборонено будити взимку для того, щоб сфотографувати. Не можна також напоювати лосів спиртними напоями та ... викидати їх живцем з літака. В ДАНІЇ по цей день не скасований закон, згідно з яким перед автомобілем обов'язково повинна йти людина, що попереджує кінні екіпажі і пішоходів про небезпеку. Під Флориді незаміжнім жінкам заборонено стрибати з парашутом, але тільки по неділях. Суворо заборонені в цьому штаті спів у купальних костюмах та їзда на скейтборді без номерних знаків. У провінції Нова Шотландія закон забороняє поливати галявини під час дощу, а в Кребеке можна торгувати маргарином будь-якого кольору, крім жовтого. В Таїланді під загрозою "публічної порки" не можна наступати на банкноти і монети, тому що на них зображений король. В Папуа - Нова Гвінея діють закони, за якими ошукані чоловіки не тільки мають право, але й зобов'язані обезглавити коханців своїх дружин. Причому перед казнею коханець повинен з'їсти палець коханки. А в Гані в інтимний зв'язок з дівчатами, які не досягли 18-річного віку, можуть вступати тільки чоловіки, які мають не менше 50 доларів, вівцю і дві пляшки джину: саме такий штраф повинен заплатити чоловік у разі вагітності дівчини .

Техас (Закони Штату): Заборонено робити більше трьох ковтків пива стоячи. Шлюб вважається зареєстрованим, якщо ви тричі в присутності інших людей представили свого партнера як чоловіка / дружину. Забороняється вести машину без склоочисників лобового скла. Не обов'язково мати лобове скло, але склоочисники повинні бути в будь-якому випадку. Заборонено доїти чужу корову. Енциклопедія "Британніка" повністю заборонена в Техасі, оскільки вона містить формулу домашнього приготування пива.

Міські Закони: Austin Заборонено носити "Кусачки" в кишені. Beaumont В Університеті Ламар заборонений університетський футбол. Borger Забороняється розкидати цукерки, гумові кульки, батіг, а також вибухають хлопушки. Dallas Заборонено мати фаллоімітатори природних розмірів. El Paso У церквах, готелях, громадських залах, ринках, магазинах, банках, на вокзалах і в барах повинно бути рівно стільки плювательниць і таких розмірів, щоб вони могли вмістити в себе всі плювки. Houston Пиво заборонено продавати після опівночі в неділю, але його можна продавати в понеділок. Заборонено продавати сир Limburger в неділю. Jasper Собаки завжди повинні бути на повідку. За порушення - штраф 100 доларів. LeFors Заборонено робити більше трьох ковтків пива стоячи. Mesquite Дітям заборонено робити незвичайні стрижки. Port Artur Не можна випускати неприємні запахи в ліфті. Texarkana Не можна їздити на коні вночі без задніх вогнів.

Зображення користувача katja.

"У Флориді суворо заборонені спів у купальних костюмах та їзда на скейтборді без номерних знаків" - цікаво, а хтось бачив скейтборди з номерними знаками?=)

У діалозі з життям важливо не питання, а наша відповідь ...

Зображення користувача Fuzi.

Навіть гугл такого не бачив...)

Зображення користувача katja.

"У штаті Техас злочинець зобов'язаний в усній або письмовій формі попередити жертву про майбутній замах, - не менш ніж за добу до його вчинення", ну та, їй же треба причепуритись до цього визначного дня=)

У діалозі з життям важливо не питання, а наша відповідь ...

Зображення користувача Fuzi.

Я то думаю, чому наші дівчата завжди такі "намальовані" ходять.))

Зображення користувача katja.

Ну жертвою може бути і хлопець)))

У діалозі з життям важливо не питання, а наша відповідь ...

Зображення користувача galina.

Цікаво, що жертвою може кожен стати, хто себе не облаштує захисними приладами, наприклад, елетрошоком

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.