Другорядне меню

Десь на Радехівщині (там де роблять наш львівський цукор) ...

Автор ivan у Сбт, 25/05/2013 - 01:30

Форуми 

Гумор/Розваги

Маршрутка майже повна. На зупинці заходить хлопець. Передає водієві 5 гривень за проїзд і отримує здачу - 50 копійок. Монета з рук вислизає і падає під сидіння бабусям. Хлопець нахиляється, намагається знайти здачу і, несподівано, пукає. У маршрутці - тихий сміх, хіхікання.
А одна з бабусь говорить інший:
- І оце варто було через 50 копійок так жопу рвати!? - Маршрутка вибухає від реготу. Хлопець стає червоним як буряк і просить зупинити маршрутку. Через хвилину в маршрутку заходить солідна дама. Маршрутка продовжує сміятися. Дама починає себе нервово оглядати. Може, це над нею сміються? Тут бабки розреготалися, починають розповідати дамі історію з 50 копійками. Дама теж починає сміятися і тут у неї з носа вилітає сопля і потрапляє на бабусь ... Дама просить зупинити маршрутку. Їдемо далі, катуляючись від сміху.

Водій теж разом з усіма регоче, дістає сигарети, закурює, відкриває люк над головою. Випускаючи дим в люк, звертається до бабусь з російським акцентом: "Вам пад люком (падлюкам) не дуєт?" Салон вибухає від нового нападу сміху. Водій, зрозумівши, що він сказав, вивалюється з кабіни, пританцьовуючи і чадіє від радості. Ця ж маршрутка 20 хвилин потому.

Маршрутка з кінцевою зупинкою "хутір "Цукровий буряк"". Всі сіли, місця зайняті ... Водій завів машину ... Тут двері відкриває бабка ... І тут же запитує у водія: "шановний, у вас кінець Цукровий?". По маршрутці пройшло легке хохотання ... Водій не довго думаючи відповів: "Не знаю, не пробував!". По маршрутці пішов відкритий ржач! Бабка оглянувши яструбиним поглядом салон зрозуміла, що вільних місць немає ... І простягаючи 5 грн. водію сказала: "Візьміть мене стоячи!". Після таких слів, водій вивалився з кабіни і хвилин 20 трясся в істеричному припадку ...

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.