Другорядне меню

Мільярдери віджигають

Автор ivan у Пн, 13/05/2013 - 11:12

Форуми 

Гумор/Розваги

Засновник Virgin Airlines - британський мільярдер Ричард Бренсон - зняв штани, поголив ноги, одягнув червону міні-спідницю та на кілька годин став стюардесою.

Це було умовою парі, яке Бренсон програв своєму другові й власнику компанії-конкурента AirAsia Тоні Фернандесу, розповідає euronews.
Ще у 2010 році бізнесмени посперечалися, чия команда покаже кращий результат під час змагань "Формули-1". Той, хто програє, мав попрацювати стюардесою на рейсі суперника.
До слова, під час польоту Фернандес теж був на борту. Новоспечена "бородата стюардеса" облила його шампанським, після чого "її" звільнили.
"Ми добряче посміялися. Гадаю, що я виконав умови парі. Я радий, що зі свого боку Тоні погодився стати пасажиром на одному з наших перших комерційних рейсів у космос. Також нам вдалося зібрати кошти на благодійність, тож день видався веселий", - сказав Бренсон.
Зібрані 200 тисяч доларів бізнесмени збираються віддати фонду для хворих дітей в Австралії. Приземлившись, Бренсон заявив, що завжди мріяв попрацювати бортпровідником. Насамкінець, аби продемонструвати, що парі вичерпано, багатії облилися шампанським.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.