Другорядне меню

Траспорт Жовківського району

Район має вигідне положення щодо важливих транспортних шляхів. Це зокрема міжнародні автодорога та залізниця Львів-Рава-Руська-Варшава, а також автодорога загальнодержавного значення — Жовква — Червоноград — Ковель.

В районі розвинутий й залізничний транспорт. Через територію проходить важливий міжнародний залізничний шлях Львів-Рава-Руська-Варшава.

Протяжність автомобільний доріг у районі становить 257, 4, в тому числі 204, 4 км грунтових і 574 км з твердим покриттям. Протяжність загальнодержавних автомобільлних доріг - - 237 км, внутрігосподарського значення – 2041 км.

Виробничо-технічний потенціал транспортного комплексу району в останні роки в цілому дозволяє забезпечувати надання широкого спектру транспортних послуг суб'єктам господарювання та населенню. Стабільно та поступово зростають обсяги перевезення пасажирів і вантажів. Вантажні перевезення у районі здійснюють 20 організацій, пасажирські — 3. Утриманням та обслуговуванням доріг займаються Жовківська ДЕД та Жовківський райавтодор.

У Раві-Руській працює найбільше в районі АТП з обслуговування пасажирського перевезення….

 

За матералами книги "Жовківщина Історія, Культура, Туризм"

 

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.