Другорядне меню

Увага! Сьогодні - навчальне оповіщення населення

Опубліковано у Срд, 16/04/2014 - 11:07

Сьогодні департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводити навчальне оповіщення населення м.Львова та області за сигналами цивільного захисту.
З метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення в період з 14.40 до 15 години будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен – означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, телеприймачі – на 12 канал Львівської обласної державної телерадіокомпанії і слухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.