Другорядне меню

Для платників податку відбувся семінар у Жовкві

Опубліковано у Пн, 16/06/2014 - 19:59

Днями в актовому залі ДПІ у Жовківському районі відбувся семінар для платників податків за участі начальника Ольги Ліщинської та податкових фахівців

На семінарі платникам податків були доведені зміни у податковому та іншому законодавстві України, в тому числі, у в зв'язку з прийняттям антикризових законів, а саме, від 27.03.2014 року №1166 -VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні

Податківці та представники бізнесу вели цікаву дискусію з актуальних питань, які виникають під час здійснення господарської діяльності щодо справляння податків, зборів, ЕСВ; питання рівномірності самостійної сплати податкових зобов'язань з податків, зборів, визначених згідно норм Податкового кодексу України тощо, а також про надання послуг за допомогою "Електронних сервісів".

«Колектив працівників ДПІ у Жовківському районі залишається незмінним у прагненні бути стабільним та прогнозованим партнером для бізнесу і ми з вами єдині у меті разом працювати прозоро і зрозуміло. Тому треба й надалі працювати над удосконаленням податкового законодавства і будемо вдячні за ваші пропозиції та ініціативи.» -зазначила Ольга Леонідівна.

Наприкінці зустрічі керівник відповіла на запитання платників, та подякувала усім за стабілене наповнення бюджетів, за розуміння, і готовність до діалогу.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.