Другорядне меню

Творчий вечір, приурочений 201-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка - в Жовкві

Опубліковано у Срд, 11/03/2015 - 18:10

10 березня у Жовківському районному Народному домі відбувся творчий вечір, приурочений 201-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, в якому взяли участь представник влади: перший заступник голови Жовківської РДА Надія Щур та голова районної ради Тадей Швай, громада міста і творчі колективи району.
Розпочинаючи захід, всі учасники виконали Гімн України, відповідно до того, що рівно150 років тому у цей день під час першого в Західній Україні Шевченківського концерту, 10 березня 1862 року, вперше відбулося його виконання у Перемишлі, автор слів Павло Вербицький.
Від учасників заходу до памятника Тарасу Шевченку корзину з квітами поклала керівник апарату Людмила Бобель та радник голови з питань роботи районної ради Василь Пущинський.
В рамках заходу відбувся концерт, в якому взяли участь творчі колективи та окремі виконаці, зокрема, Народна хорова капела "Розточчя" Жовківського районного Народного дому (кер. Орищак Володимир), дитячий хор Жовківської дитячої школи мистецтв (кер. Купровська Дарія), колектив Народного танцю "Перлинка" Жовківського дитячого центру творчості (кер. Конопка Наталя), уривок з поеми Тарса Шевченка "І мертвим, і живим, і не народженим братам моїм" у виконанні Надії Щур, танцювальне соло "Маленька незалежність" у виконанні Світлани Баженової (кер.Луцишин Олеся), соло "По діброві вітер віє" у виконані Ольги Гель, соло у виконанні Олега Оливко (кер. Мороз Галина).
Змістовну і цікаву доповідь "Життя Кобзаря - уроки для нащадків" прочитала вчитель Жовківської ЗОШ Оксана Скиба.

Також відбулася презентація поеми "Наймичка" у виконанні драматичного колективу районного Народного дому (кер. Парамонова Наталя).

На завершення всі учасники виконали "Заповіт", а ведуча Оксана Войтович закликала присутніх вшановувати память Великого Кобзаря у всіх закладах та установах, а також памятати, що Шевченкові слова - пророчі

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.