Другорядне меню

Легалізація заробітної плати – є актуальним завданням для податківців та роботодавців

Опубліковано у Срд, 31/05/2017 - 19:57

З метою легалізації робочих місць та детінізації заробітної плати 22 травня відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати при Жовківській РДА в с.Малі Підліски для проведення співбесіди із керівництвом та працівниками апарату управління ТЗОВ «ПМКК РОСО» та ТЗОВ « ПКК Галич Арома».

Ці товариства із мінімізаторів району за підсумками березня поточного року мають найбільшу чисельність найманих працівників, однак середня заробітна плата по підприємству склала менше 3200,0 грн.

Основна причина такого стану є те, що відповідно до звітності цих підприємств та пред»явлених табелів обліку робочого часу в ТЗОВ «ПМКК РОСО» із 43 найманих працівників 33 працюють на неповну зайнятість, а в

ТЗОВ « ПКК Галич Арома» всі працівники працюють пів дня.

Вищезазначені товариства подані в управління Держпраці у Львівській області для проведення перевірки.

Крім того, аналогічну співбесіду проведено в ФОП Чапельського Я.П., який має торгові точки в м.Дубляни та м.Рава-Руська, який пояснив , що в березні 1 найманий працівник був на лікарняному.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.