Другорядне меню

Найщиріші вітання з святом Трійці від начальника культури і туризму Жовківської РДА Галини Фесюк

Опубліковано у Ндл, 04/06/2017 - 14:34

Прийміть найщиріші вітання з святом Трійці, яке відзначаємо на 50-й день після Великодня, а отже друга назва цього свята - П'ятидесятниця.

Згідно з Євангелієм, в цей день на апостолів зійшов Святий Дух, після чого учні Христа почали проповідувати Євангелія по всьому світу. Вважається, що з цього моменту і починається історія християнської церкви.

У Жовківському районі є 5 храмів, які відзначають празник у цей день по-особливому, адже вони висвячені саме у День Пятидесятниці. Тому з особливою радістю вітаю парафіян храмів Святої Трійці у м.Жовква, с.Потелич, Воля Гамулецька, Віземберг, Думичі.

Вітаю також усіх людей доброї волі, працівників культури Жовківського району, усіх, хто почитає Святу Трійцю, хто переконний, що Бог ДУХ, Бог СИН і Бог ОТЕЦь, перебуваючи в одній особі і творять Всевишнього.

Бажаю відчутя тепла в душі, миру і спокою в серці, добра, щирої віри і благословення для наших Захисників України.

Хай Господь оберігає і благословляє усіх нас на мир, спокій, вірно обраний шлях для життя вічного.

Хай Отець, Син і Святий Дух в Єдиній Трійці оберігають вашу родину, а в дім ваш прийде лише душевний спокій, міцне здоров'я та віра в краще життя в Україні.

Р.S.
Я живу на вулиці Святої Трійці в Жовкві, тому маю честь вітати усіх вас із благословенного Богом храму Святої Трійці (священикк отець Василь Батюк, який теж потребує в особливий оспосіб сьогодні молитви за його здоровя) і радіти з усіма людьми, що живу, працюю, творю.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.