Другорядне меню

Відбувся літній відпочинковий табір для дітей “Веселі канікули з Богом 2017” на Парафія Успіння Пресвятої Богородиці у с. Хитрейки

Опубліковано у Втр, 25/07/2017 - 23:42

У селі Хитрейки Жовківського району з 17 по 21 липня відбувся літній відпочинковий табір для дітей “Веселі канікули з Богом 2017”. Під духовною опікою та керівництвом о. Романа Малькевича та парафіяльних аніматорів, діти парафії, близько 70-ти осіб, цікаво проводили час при храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Катихизація, майстер класи, конкурси, квест, велика гра, волейбол, дартс, гра у теніс, стрибання на батуті, перегляд мультфільму і безліч інших занять активно наповнювали кожен день.

Удосталь повеселившись, набравшись сил, дітвора буде з радість чекати наступного табору, щоб однією великою Божою сім’єю провести канікули з Богом.

Служба у справах дітей Жовківської районної державної адміністрації, у рамках реалізації “Програми виконання заходів щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини службою у справах дітей Жовківської райдержадміністрації у Жовківському районі на 2017 рік щодо захисту прав дітей різних категорій”, долучилась до проведення табору призами для дітей.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.