Другорядне меню

Літературна зустріч Галини Фесюк із студентами

Опубліковано у Птн, 10/11/2017 - 00:22

Літературна зустріч Галини Фесюк у Львівському природничому коледжі від Львівського національного університету відбулася із студентами з ініціативи викладача коледжу Галини Химочки в рамках Дня української писемності та мови.
Галина Михайлівна чудово організувала літературний вечір, а студенти взяли в ньому активну участь, Креативний сценарій, влучний підбір матеріалу про розвиток писемності в Україні, добра організація продекламованих творів студентами, і це вражає.

Читати вірші перед студентами - дуже відповідально, адже володіти аудиторією нелегко, якщо вірші їм не до душі. Галині Фесюк вдалося донести думку власної поезії до студентів, з іншого боку - молодіжний слухач був дуже добрим.
На перший погляд, здається, що молодь взагалі не читає книг, але тут було навпаки, деякі із студентів просили поставити автограф навіть на поштівках, які поетеса дарувала, щоб їм більше запам'яталася Жовківщина.

© 2012-2017 Моя ЖОВКІВЩИНА. Всі права захищено Законом України "Про авторське право і суміжні права".
Вміст, а також будь-яка його частина не може бути використана без дозволу власника, або активного гіперпосилання на першоджерело!
Ви повідомляєте про помилку в наступному тексті:
Просто натисніть кнопку "Відправити зауваження" для завершення доповіді. Ви можете також включити коментар.