"Моя Жовківщина" - це Інтернет-портал, який спрямований на інформаційну підтримку жовківщан, активних жителів та гостей міста і регіону, зокрема підприємництва на Жовківщині. Веб-ресурс пропонує своїм користувачам:

 • Публікувати свої матеріали - новини, події, оголошення
 • Для власників приватного бізнесу пропонується відкрити персональну сторінку Вашої організації, підприємства чи торгівельної точки а також розмістити її на карті для того, щоб вас було легше знайти.
 • Брати участь у обговоренні важливих новин, подій, актуальних темах на форумах та у блогах
 • Обмінюватися файлами та отримувати коментарі щодо якості і коректності застосування
 • Коментувати діяльність окремих приватних і державних організацій та підприємств
 • Отримати практичні матеріали й рекомендації, які допоможуть успішно почати й ефективно розвивати власний бізнес
 • Почитати відповіді професіоналів на найактуальніші питання, що хвилюють керівників чи підприємців
 • Календар тренінгів і семінарів, виставок і ярмарок, податкової й статистичної звітності, державних і професійних свят
 • оптимальні рішення по використанню інформаційних та Інтернет-технологій для всіх категорій користувачів
 • Дізнатися про те, де знайти засоби для фінансування власного бізнесу
 • Куди краще направити власні інвестиції та де отримати дохід
 • Можливості ефективного просування продукції й послуг і розвитку ділового партнерства.

Активному жителю  "Моя Жовківщина" пропонує поділитися власними дописами у блогах, написати власну новину чи подію, обговорити цікаві теми на форумі, дати відповідь на те питання, яке цікавить інших користувачів. Також відкрито та конструктивно поділитися враженнями про діяльнсть того чи ншого підприємства. Ваш голос для нас завжди ВАЖЛИВИЙ!

Гостям міста та регіону "Моя Жовківщина" дає можливість дізнатися актуальну інформацію про цікаві історичні памятки, туристичні маршрути, погоду, а також де гарно провести час, смачно поїсти та зупинитися на ночівлю. У розділах "Форуми" та "Блоги" можна поділитися враженнями та прочитати цікаві пости інших користувачів порталу.

Починаючому підприємцеві портал допоможе оцінити свою ідею, вибрати оптимальну форму ведення підприємницької діяльності, ознайомитися з усіма існуючими ваканціями та видами бізнесу, поспілкуватися з більш досвідченими колегами.

Власникам і менеджерам існуючого бізнесу цікавими буде можливість створити персональну сторінку підприємства чи організації з можливістю подати свої контакти та розміщення на карті, а також інформаційні матеріали й різні каталоги, які присвячені питанням фінансування бізнесу, постійно оновлювана інформація про бізнес, навчання, моніторинг законодоваства, інтерактивна база підприємств та їх контактів і багато чого іншого. Також, хотілося б підкреслити унікальну можливість поставити актуальне запитання зі сторінок нашого порталу представникам влади, суспільним діячам та власникам існуючого бізнесу.

Представникам органів державної влади "Моя Жовківщина" дає унікальну можливість інтерактивного й постійного діалогу з підприємцями, жителями міста та регіону. Портал дозволяє їм оперативно інформувати громадськість про результати своєї діяльності, про зміни в регуляторній політиці того чи іншого відомства. І, що не менш важливо, - отримувати відгук і відчувати реакцію мешканців чи підприємців. Одними з найбільш важливих інструментів у цьому змісті є розділи: "Організації", "Новини", "Події", а також "Форум" .

Засобам масової інформації портал пропонує постійно оновлювану актуальну інформацію зі світу підприємництва жовківщини, можливість оперативно знайомити широку громадськість із анонсами власних публікацій. Крім цього, ми з радістю запрошуємо журналістів до участі в нашому проекті інтерактивних інтерв'ю й конференцій, під час яких у них є можливість задавати питання високопоставленим представникам органів державної влади, народним депутатам, представникам бізнес-еліти й громадських організацій.


Далі про розділи і можливості кожного з них

Реєстрація у системі відбувається у два кроки.  При переході на реєстраційну форму відкриється три поля Користувач* - тут необхідно ввести бажане ім’я, яке буде відображатися у всіх ваших постах, темах форумів та коментарях, Електронна пошта* - електронну почту потрібно ввести правильну, в інакшому випадку ви не зможете отримати лист для підтвердження реєстрації та CAPTCHA - просте питання для перевірки того, що ви не являєтесь спам роботом. Після, успішного заповнення форм, на скриньку прийде листи у якому буде вказано усі подальші інструкції для входу на портал.

Якщо було здійснено успішний вхід на сайт то у Вашому розпорядженні появиться користувацьке меню

Мій профіль – дає можливість налаштувати обліковий запис. Тут ви зможете додати інформацію про себе, встановити власний аватар, додати підпис або слоган, встановити лінки на особисті сторінки у соціальних мережах, а також налаштувати персональну поштову форму звідки до вас можуть писати на електронну скриньку і Ви не будете переживати щодо спаму, оскільки саму адресу електронної скриньки буде приховано.

Мій блог – у цьму пункті ви можете ділитися власними публікаціями, розповідати цікаві та корисні історії з життя, ділитися досвідом роботи, публікувати матеріали, які будуть корисними для інших, і що не менш важливо отримувати коментарі.

Мої новини –якщо ви були учасником, або ж спостерігали якусь цікаву новину на жовківщині, поділіться нею. Також новина може бути опублікована від Вашої організації, установи чи підприємства. У новинах ви можете публікувати акції, новинки вашого підприємства, а засобам масової інформації пропонується публікувати свої анонси.

Мої оголошення – друкувати оголошення і розвішувати на дверях поїздів, електричних стовпах, та міських дошках для оголошень, на сьогоднішній час уже не модно і не продуктивно, та і займає доволі багато часу. У цьому пункті ви доволі легко можете опублікувати своє оголошення про надання послуг, купівлі, продажу, здачі в оренду житлових та офісних приміщень. Також, хотілося б підкреслити унікальну можливість відзначити на карті місце знаходження вашої ділянки або житлового/офісного приміщення.

Мої організації – якщо ви являєтеся керівником, менеджером підприємства, салону, організації тощо, цей пункт дозволяє Вам без жодних зусиль створити сторінку для структури, якою Ви «опікуєтесь» і що не менш важливо вказати контакти та відзначити його на карті, для того щоб Вас можна було легше знайти. Після того як Ви створите сторінку, на ній стануть доступні пункти «Новини», «Події», «Оголошення» - відвідувачам стануть доступні усі новини, події, та оголошення які ви опублікуєте. Якщо у Вашої організації вже є сайт, нічого страшного у пункті «Веб сайт» вкажіть його і наші відвідувачі зможуть з легкістю відвідувати його.

Мої події – якщо Ваша організація організовує якусь подію (конкурс, свято, квест, концерт тощо) цей пункт дозволяє опублікувати це  заздалегідь і повідомити широку публіку відвідувачів та потенційних гостей. Потрібно відмітити, що подія не може бути опублікована без організації яка її організовує і без дати проведення.

Повідомлення – внутрішні миттєві повідомлення, якщо потрібно обговорити якусь приватну тему можна легко скористатися такою послугою. Якщо навіть користувач у даний момент не знаходиться на порталі, від системи він отримає сповіщення про те, що він отримав «приватне повідомлення».

Чат – відображається у правому нижньому кутку, а також відображає список активних користувачів з якими Ви можете обговорити важливу приватну тему. Якщо ви бажаєте щоб Вас не турбували перейдіть у «Невидимий режим». Історія чату не зберігається.

Форум – дозволяє обговорювати важливі суспільні теми, спортивні події, секції, ділитися файлами, ставити запитання у службу підтримки, ну і просто ділитися хорошим настроєм.