Якщо Ви - власник закладу (ресторану, театру, бару, клубу, салону краси, готелю ...), «Моя жовківщина» може допомогти Вам залучити більше відвідувачів. Задоволені клієнти повернуться на «Моя жовквіщина», напишуть хороший відгук та поставлять високу оцінку. Ці відгуки прочитають інші відвідувачі, які теж прийдуть до Вас.

Як «Моя Жовківщина» може Вам допомогти?

Припустимо, у вас є ресторан (або клуб, або бар, або салон краси).

Для того щоб користувачі «Моя Жовківщина» про нього дізналися, цей ресторан повинен бути внесений в каталог. Перевірте, чи так це: наберіть назву ресторану строці пошуку і подивіться на результати.

Якщо ресторану ще немає в каталозі, повідомте нам про це: натисніть кнопку «Додати заклад» в самому низу сторінки і заповніть коротку анкету. Ресторан з'явиться на сайті одразу.

Тепер ви можете безкоштовно опублікувати текст про ресторан на його сторінці. Для того, щоб текст з'явився на сайті, потрібно:

Як писати текст про себе?

Пишіть коротко і по справі: довгих текстів відвідувачі сайту не читають, а до похвал ставляться з підозрою. Перерахуйте переваги Вашого закладу, розкажіть, чим у вас годують і які послуги надають, поясніть, які бувають знижки. Пишіть грамотно і правильно розставляйте коми.

Хороший текст про ресторан може виглядати так:

У нашому ресторані можна скуштувати страви лігурійської кухні, приготовані знаменитим генуезьким шеф-кухарем Федеріко Вісконті. Приглушене освітлення, свічки, офіціанти у фраках і прекрасний винний льох створюють ідеальні умови для урочистого вручення каблучки з діамантом. Бронювати столик не обов'язково, але бажано.

Або так:

Затишна хінкальная на березі річки. Хінкалі п'яти різних видів (від 20 грн./шт.), Справжні хачапурі (120 грн.), Найсвіжіша чача (300 грн./літр). Тамада за попереднім замовленням. Жива музика по п'ятницях. Танці щодня з 15.00. З кодовим словом «Моя Жовківщина» - знижка 10%!
Що робити далі?

Ось декілька простих правил, яких слід дотримуватися власникам закладів.

Чого робити не потрібно:

Не пишіть на свій заклад анонімні хвалебні рецензії і не наймайте для цього фахівців із зв'язків з громадськістю. По-перше, підставних осіб нескладно вичислити. По-друге, якщо ваші клієнти виявляться обдуреними, це може призвести до лавини різко негативних висловлювань. По-третє, це порушення правил користування «Моя Жовківщина».
Не намагайтеся схожим чином боротися з конкурентами. В кінцевому результаті ця стратегія обернеться проти Вас.
Не пропонуйте клієнтам хабарів (наприклад, у вигляді знижок) в обмін на позитивні відгуки. Це негарно і до того ж погано працює.
Не засмучуйтеся, побачивши на «Моя Жовківщина» негативний відгук. Одна погана рецензія зовсім не означає, що у вас все погано. Якщо таких рецензій багато, подумайте, що Вам слід покращити.
Не публікуйте замість тексту про себе меню вашого ресторану. По-перше, воно часто змінюється. По-друге, жахливо виглядає.

Що робити потрібно:

Заведіть на сайті офіційного представника (див. вище) і напишіть виразний і короткий текст про ваш заклад.
Додайте на сторінку вашого закладу хороші фотографії. Фотографії мають дуже великий вплив на вибір ресторану і розміщуються на сайті безкоштовно.
Проведіть рекламну кампанію. Про те, як розмістити на «Моя Жовківщина» рекламу, читайте в розділі «Реклама на сайті».
Постійно розповідайте своїм клієнтам, що вони можуть вам подякувати, залишивши рецензію на «Моя Жовківщина».
Уважно прислухайтеся до претензій відвідувачів і намагайтеся покращити якість обслуговування.

Кому задавати питання?