Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Бути чи не бути Європі

Антоніс Самарас : Наша дилема : "Бути чи не бути Європі"

АФІНИ, 9 січня. (ANA/MPA). Наша дилема на майбутніх європейських виборах "Європі бути чи не бути", - сказав прем''єр-міністр Греції Антоніс Самарас на спільній прес-конференції з президентом Європейської комісії паном Баррозу в палаці Zappeio. "Виборці повинні будуть вирішити, хочуть вони чи не хочуть в Європу", - сказав прем''єр-міністр, який представився як головна сила, яка готова утримати Грецію в Європейському Союзі, але при цьому висловився з критикою проти лівої радикальної партії СІРІЗА, охарактеризувавши її «євроскептиком влади».

"Але я сподіваюся, що виборці будуть думати про своїх дітей і сім''ї, і що рішенням проблем є велика Європа", - сказав Самарас. Греція стане символом того, що Європа може і буде успішним союзом, сказав Самарас.

Тим часом, глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу заявив, що головування в ЄС переходить до "досвідченого пілота".

Баррозу зазначив, що зовсім нещодавно обговорювалися сценарії виходу Греції з єврозони, однак, те, що Греція залишається повноправним членом ЄС, показує, що ці прогнози були неправильними.

"Я б сказав, що 2013 рік став поворотним для європейської економіки, став роком змін у сприйнятті європейської економіки. Криза євро вже позаду", - заявив він.

Самарас і Баррозу висловили надію, що на виборах до Європарламенту виборці проголосують за стабільність, всупереч євроскептикам. Грецький прем''єр підкреслив, що людям треба буде вибрати, чи хочуть вони, щоб була Європа чи вони хочуть, щоб Європи не було.

Він додав що розуміє тих, хто голосує за такі партії, як "Золота зоря", щоб висловити свою реакцію на важкі часи.

Баррозу у свою чергу висловив упевненість, що серед виборців буде більше прихильників "Великої Європи". Він також зазначив, що політична нестабільність може вплинути на ситуацію в країнах Європи, і відповідальні політичні сили повинні розуміти це.

Греція вже вп''яте головує в Євросоюзі. Повідомляє: bsanna new.

Зображення
Коментарі