Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Увага! Літературний конкурс творчої спілки "Елітер"

Літературна творча спілка "Елітер" розпочинає творчий проект «УСІ МИ РОДОМ З ДИТИНСТВА», присвячений поняттям сім''ї, материнства, дитинства, родинного затишку та загальнолюдським цінностям. Для цього пропонуємо сформувати літературний альманах, надіславши на електронну адресу Літературної творчої спілки «Елітер» (eliter@i.ua) свої вірші, розповіді, повчальні історії, казки, присвячені даній тематиці до 1 травня 2012 року. Твори будуть опубліковані на сайті www.eliter.org.ua та видані у формі альманаху, де будуть опубліковані кращі, кожен з яких отримає по власному примірнику.
Умови: твори надсилайте в одному файлі формату *.doc або *.txt, додатково в іншому файлі у формі анкети вказуйте ім''я, прізвище (псевдонім, якщо бажаєте), поштову адресу, контактний номер телефону та адресу електронної пошти (Додаток).
У разі невиконання, або неналежного виконання умов учасником, він не допускається до участі в конкурсі. Дедальні умови конкурсу в Положенні, яке розміщено на сайті www.eliter.org.ua
Роботи приймаються:
1 квітня 2012 року – 1 травня 2012 року
За результатами проведення конкурсу буде видано альманах. Після виходу в світ альманаху, буде проведена його Презентація у червні 2012 року.
Вік учасників – необмежений.
Мова написання творів – вільна. Якщо на конкурс подаються твори написані на будь-якій іншій мові, крім української чи російської, в додатковому файлі учаснику необхідно надіслати дослівний переклад творів на українську чи російську мови.
Учасник конкурсу несе повну відповідальність за правдивість, правильність і повноту своїх анкетних даних.
Учасник несе повну відповідальність за дотримання ним авторських прав.
Брати участь можуть громадяни України, інших країн та особи без громадянства, незалежно від їхнього віку, національності та віросповідання, які мають завершені літературні твори (проза або поезія) і не заперечують проти публікації їхніх творів у виданнях Літературної творчої спілки «Елітер».
Автору може бути відмовлено у публікації у виданнях ЛТС «Елітер», якщо його твори закликають до порушення законодавства України та інших держав, загальнолюдських норм моралі і етики, якщо його творчість може бути образливою для інших авторів, що беруть участь у цьому конкурсі.
Конкурс має за мету:
пошук талановитих авторів, оприлюднення та популяризація їхніх творів на терені України, реалізація їхнього творчого потенціалу в подальшому, підняття престижності літературної праці; пропагування сімейних та родинних цінностей, материнства, загальнолюдських цінностей серед дітей, молоді.
Сподіваємо на Вашу участь у конкурсі!

З повагою,
оргкомітет ЛТС «Елітер»

[current-page:title]
Зображення
Коментарі