Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Політика і життя. Жовківчани в Америці.

Washington, D.C. January 15,2014 -Поїздка з Нью-Йорку до Вашингтону на засідання сенаторів з питання ситуації в Україні.

Встигли й помітингувати до і після засідання,поспілкуватись з послом України і сенаторами. А саме засідання - то є окрема і незабутня сторінка в нашому житті: ловили кожне слово, особливо таких історичних особистостей, як Джон Маккейн і Збігнев Бзежинський. М.Маккейн був неперевершений

За повідомленнями Тетяни Чечетки на Фейсбук маємо цитати з виступів на учорашньому слуханні в Сенаті США з приводу подій в Україні і санкцій до посадових осіб:
Маккейн : Путін намагається відновити Російську імперію. Те, що він робить в Україні ми бачили в інших країнах-сусідах.
Маккейн : Росія давить на країни, а ми даруємо Лаврову приємні дрібнички. Я цього не розумію!
Маккейн : Може треба протистояти Росії та підтримати українців і таки заговорити про санкції?
Нуланд : Держдеп (а також міністр оборони та особисто держсекретар ) дав уряду України зрозуміти, що насильство приведе до розгляду санкцій.
Маккейн : У нас тут не вибори шкільної ради, пане Меліа. Мова про країну, яка хоче до Європи. Росіяни відмикають газ, підтримують корупцію... Син президента України пройшов шлях від дантиста до мільярдера.
Маккейн : питання у тому, чи ми підтримаємо українців у їх боротьбі за себе. Ми не маємо казати, українці вирішать, самі розберуться, бо вони вже благають нас про допомогу.
Бжезинський : Мій месідж простий. Демократична, суверенна та європейська україна - це те, чого хочуть та заслуговують українці. Підтримка України це не війна проти Росії, а допомога їй стати нормальною пост-імперською країною. Євразійський проект Росії не вирішить її проблем. Рано, чи пізно авторитаризм у Росії провалиться.
Бжезинський : Ми маємо виступити за те, щоб європейські парламенти ухвалили заяви на підтримку українського демократичного руху
Бжезинський : маємо висловити незгоду з усіма зусиллями спрямованих проти демократичних прагнень українців.
Бжезинський : Путін любить говорити, що українці - це росіяни. Але нинішня Україна іде корінням до Київської Русі, повноцінної європейської одиниці тих часів. Саме українці є джерелом рутенської а отже і російської ідентичності.
Бжезинський : націоналізм - це дуже заразна соціальна сила. Щойно він вивільнений його не можна загнати назад. Те, що ми бачимо в Україні - це піднесення... Українці відчувають себе українцями. Тож Путін лише видає свою неосвіченість, коли каще, що росіяни та українці це єдиний народ.
Сенатор Менендес на завршення слухань наголосив, що скликав ці слухання оскільки вважає питання України є ключовим сьогодні для майбутнього регіону.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі