Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Євген Галич: Чому сепаратизм і досі продовжується на Донечині?

Коротко. Станом на 21 квітня 2014 року. Репортаж з місця події.

Досить важко зрозуміти, що саме відбувається на Сході України. Ніби зрозуміло – сепаратизм. Проте, побачивши на власні очі, питань виникає більше ніж було до цього.
Найголовніше питання, чому це відбувається дотепер. Основні міста накоплення сепаратистів – Слав‘янськ та Краматорськ. В Слав‘янську досить напружена ситуація. Стабільно напружена, як назвав командир блок-посту під Ізмаїлом. Варто відзначити, лише там організований блок-пост, який дійсно може втримати наступ сепаратистів. Проте, ситуація в Ізмаїлі на межі вибуху. Найбільше мешканці цього міста занепокоєні тим, що ніби мають прибути Нацгвардія, Самооборона Парубія та члени Правого сектору. Цікавим видається той факт, що в Артемівську загалом нічого не відбувається. Над будівлею міської ради майорить український прапор, в місті тиша та спокій. Поряд, в Горлівці, відбулося захоплення відділу МВС. На в‘їзді до міста барикади. Але «бійців» на цих блок-постах не має. Вони розташувалися поряд, відпочиваючи в наметах. Складається враження, що їм ніхто не перешкоджаєю
Повернемося до блок-посту в Ізмаїлі. Зі слів командира, цього блок-посту, вони готові очистити місто Слав‘янськ від терористів, проте команди не отримували посилаючись на ймовірні жертви цивільних при проведені антитерористичної організації.. Виникає інше питання, чому не роблять зачистку інші міст Донецького регіону? Чому дозволяють розповзатися тероризму регіоном?
Донецьк? Донецьк тримається. Біля ОДА до 1500 людей, переважно пенсіонери. Прогулюючись містом, лише зрідка, можна побачити людей з "колорадськими стрічками."
Сьогодні була "розвідка" місцевості.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=696423580415512&set=a.696419093…

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі