Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Євген Шаповалов: "ДНРівці по суті виявилися варварами"

"Дружківка! Де ти є сама собою? Ти боролася за злам злочинної влади Януковича на Майдані...І в цей час вдома, в самій Дружківці, купка найомників пдбивала на бунт..." - так написав на Фейсбуці Євген Шаповалов, людина з великої букви, українець по суті і по духу, який народився на Донеччині.

Він також пиш:"Наш земляк правозахисник, дисидент, учитель Олекса Тихий, пам’ятки про якого в нашому місті сьогодні підступно вночі знищено донськими козачками-фашистами, казав 40 років тому: "Донеччина — це 1/6 всього населення Української РСР. Її культурний та національний розвиток може послужити або гарним прикладом для всієї України в разі її нормального розвитку, або ганебним, холероподібним...".

Зусиллям наших домовирощених покидьків, яких сьогодні знає все місто, Дружківка стала ганебним і холероподібним прикладом для всієї України!

Купка відчайдух з Дружківки боролася за волю, стояла з палицями проти до зубів озброєного війська на смерть на Майдані. Саме вони залишуться в славетній історії міста. А Зіновьєви, Медведки, Южики, Кулички, Ковиліни і їх поплічники, які бігають сьогодні з "калашами" - зникнуть з нашої пам’яті, як роса на сонці..."!!!

Коли у нас в Олексієво-Дружківці люди з зосередженими обличчями на початку квітня почали лаштувати блокпости, - всі всміхалися. Пройшло три місяці і жах поселився в кожну селищну хату. Пройшло три місяці, і чи зрозуміли ми ту безвихідь, у яку вштовхнули всіх нас? Чи отямилися від тих бравурних свят-референдумів, мітингів і зібрань з триколорами? Чи нарешті, задумалися, що з нами буде далі?
Наш видатний земляк Олексій Іванович Тихий писав про нас: «Люблю свою Донеччину, її степи, байраки терикони й лісосмуги. Люблю її людей, невтомних трударів ланів, заводів, шахт…».
В червні донські козачки-сепаратисти, разом з озброєними «ополчєнцамі» збили меморіальну дошку, присвячену Олексі Тихому на фасаді бібліотеки імені Лесі Українки. В той же час вони зруйнували пам’ятну стелу Тихому на подвір’ї школи в Олексієво-Дружківці, в якій Олексій Іванович навчався, а потім викладав. Вони панічно бояться Олекси. Тому це робиться вже не вперше, і тепер нарешті ясно, хто все це робив…
За що ж спогад про людину, яка любила нас, бажала нам щастя, і за це віддала своє життя, - вбивають наші сьогоднішні «благодійники»? Мало того, що вони відібрали в нас спокій, зруйнували бізнес і економіку, забирають майно, машини, вбивають і калічать. Вони намагаються забрати у нас пам''ять. Це і є справжній фашизм…
- ДНРівці по суті виявилися варварами, пише сьогодні у відчаї Євген Шаповалов, який постраждав, мабуть, чи не найбільше від бандитської ДНРівської влади, тому й змушений емігрувати з Донбасу, залишившись з родиною без житла.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі