Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Цікаві особистості Жовківщини

 Роман  Мац - українець в Америці повідомляє на сторінках Фейсбуку " В Америці я знав п.Галину Фесюк і думав, що на Фейсбуці про неї говорять, але вона нічим спеціально не відрізнялася тут. Тоді я зрозумів, що Галина Фесюк із Жовкви - інша людина. Почав шукати її в Америці. Чи відома? І знайшов!!! Іiм''я  Галина Фесюк з виданнями поезій "До Тебе, Господи, іду", "Сад душі моєї", "Свічадо Жовківського краю" значиться не  тiльки  у  біблiотецi  Конгресу  США, але  й  у Гарвардському, Стендфордському , Колумбійському університетах  Америки. Це рідкість. Чимось великим ця людина заслужилася не лише перед Україною, а також пееред світом. "Я  горджуся Галиною Фесюк із Жовкви, моєю землячкою", - пише Роман Мац із Америки.

Ясне світло всі бачать, чи хочуть чи ні. Я робив наукові досліди в Конгресовій Бібліотеці у Вашінгтоні і замітив на столі лежала збірка поезій авторки Галини Фесюк. Я її знав ще як була у середній школі і дивувався що у такім молодім віці так добре пише по українськи, ще і до того вірші. Вона навіть жила недалеко мого міста в Україні. Кидаючи часто очима на ФБ, знову стрічаю імя Галина Фесюк і тоді зрозумів, що це вона ця сама якої читав декілька поезій у Вашінгтоні, а не моя дальша сусідка в США. Чи хочу чи ні, її поезія не слабша у порівнанні з світлом.
 
- Звертаюся до вас, пані Галино, через мого приятеля Сергія Глущенко, так як вашу сторінку закрили на ФБ, що Ваші твори є у бібліотеках Харварду, Стемфорду, Колюмбії і Конгресової Бібліотеки у Вашінгтоні. Також є і у Google Г. Фесюк поезії читають в Українськім відділі Конгресової бібліотеки у Вашінгтоні.
 
Я прочитав десь тут думки знаного нам всім, особливо тепер на ФБ, Сергія Глущенко і після їх передумання хочу з всіма ними поділитись. Він твердить, що життя на Україні буде таке, як створять собі всі, себто актуалізують всі свої Богом дані таланти, а не дивитись, що принесе Москва чи Вашінгтон. Ці його думки сильний і праведний дороговказ не лише для української нації, а також для всіх народів. Прикладом цього, це Лівія Єгипет і протяжна боротьба народу проти тиранської влади у Сирії. Приходить тепер час, що українська влада зникне з лиця землі, якщо не передумає народні течії до здобуття кращого свойого ЗАВТРА!!!
 
А дивлячись на фотографії, які Г.Фесюк переслала з літературно-мистецького вечора, присвяченого Шевченковим дням, і який відбувсі у Народному домі в м.Жовква, Роман Мац навписав "В дійсності Шевченко приходить до мене як повітря. Коли наступала у мене депресія, часто чув я голос його творів у моїм умі. В рідним селі Молодич, Ярославського повіту що над Сянном, до І-шої Світової Війни знало про нього лише декілька осіб. Моя мати в час цеї війни була евакуована аж до Саратова.Після її повернення і мого прибуття на світ, я чув від неї часто віршики, "...плугатори з плугами йдуть... " або "у вечорі посумую, а вранці заплачу..., зійде сонце утру сльози, ніхто не побачить..."Вітре буйний..." Мабуть нічого особливого. Тільки це, що вона почула перший раз поезії Шевченка у Саратові, які залишились у її памяті,  потім передавала своїм діттям.
 
Нагадаємо, поетеса із Жовківщини, краєзнавець і журналіст Галина Фесюк висунута на редактора районного часопису "Відродження". Ї
Сьогодні депутати районної ради на пленарнму засіданні сесії висунули на обговорення дві кандидатури. Богдана Каспіра і Галини Фесюк. З 90 депутатів на сесії було 52. 30 з них, свободівці, проголосували за Каспіра Б., без журналістської освіти, але "свободівця", в тому числі одна з них працівник культури, депутат від партії "Фронт змін"- керівник Народного дому смт.Куликів Ірина Цюпка. Решта - не голосували (партія регіонів), були проти чи утрималися. За Галину Фесюк, журналіста, але не "свободівка" - проголоувало менше.
Сесія закінчила свою роботу із зазаначеним пунктом - обговорити кандидатури на комісіях, оскільки кандидати не набрали відповідних голосів.

Коментар: Віктор Свищо ( Такі визнання у світі, а на рідній Батьківщині блокування сайту??? Хіба це можливо ??? Можливо у нашій країні, де правлять можновладці,які ненавидять Україну і використовують її тільки для самозбагачення різними методами і способами,не гнушаючись засобів і не зважаючи ні на мораль,ні на Господа,тим паче на український народ!!! Допоки ми це терпітимо???

Довідка: Роман Мац - відомий бандурист в Америці.
[current-page:title]
Зображення
Коментарі