Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Війна на Донбасі - не видно закінчення?!

Донбас і далі в стані війни.
Лише протягом вчорашнього дня оглядач нашого сайту подає невтішні інформативні дані.
Ситуація в зоні АТО залишається напруженою. Збройні сили України дотримуються режиму припинення вогню, тим часом бойовики систематично його порушують, обстрілюють позиції українських військовослужбовців.Під вечір терористи обстріляли 8 населених пунктів на Донбасі, це зокрема: Трудовське, Гранітне, Аванівка, Новий Світ - на Донеччині, в Луганській області - Нікішино, Авахово, Первомайск і Донецьк, де стріляють безупину і протягом ночі.

За повідомленням мерії перша половина сьогоднішнього дня була у Донецьку неспокійна. Жителі Петровського, Кіровського, Куйбишевського та Ленінського районів повідомляють про звуки залпів з важких знарядь і вибухи.

Вночі у Донецьку теж стріляли. Одна людина загинула в результаті чергового артобстрілу Куйбишевського району. Осколками пошкоджені газопровід та будинок по вулиці Стратонавтів. Повністю зруйновано будинок по вулиці Руставелі.

Ще два будинки пошкоджені артилерією у Петровському районі. Руйнувань зазнали і розподільні газопроводи та колектор по вул. Зв’язківців та вул. Новотроїцька. Без газу залишились 29 будинків приватного сектора.

Попри це у місті працюють комунальні служби та аварійні бригади підприємств. Водночас, через неспокійну ситуацію в Петровському районі, автобуси за маршрутом № 42 їдуть лише до шахти № 21.

Крім того вранці сталося аварійне відключення шести підстанцій в Калінінському районі. Вже відновили енергопостачання чотирьох з них. Крім того, бригади ремонтників працюють у Київському та Куйбишевському районах, де після вчорашнього обстрілу знеструмлені 5 підстанцій.

Відносно стабілізувалася подача води в Куйбишевський район. Вдалося частково також подати воду в Петровський район та селище Шахти 29.

Вчора ж не вдалося запустити Південний водопровідний вузол через відсутність води в резервуарах. У зв’язку з цим немає води в мікрорайонах Мирний, Сонячний, Блакитний і Зоряний.

З вчорашнього дня в зоні бойових дій на Донбасі почав діяти спеціальний медвертоліт. А для підкріплення в зону АТО вирушив підрозділ нового спецбатальйону «Кривбас».
А в Макіївці під час артобстрілу загинули двоє людей. Крім того в результаті артобстрілу в районі селища Калинове-Східний поранені троє мирних жителів селищ Червоний Жовтень, Калинове-Східний і Ханженкове.
Водночас, в результаті боїв знеструмлено по трансформаторні підстанції у селищах Кринична, Верхня Кринка, в Великому та Малому Оріхові, селищах Скельова, Липове, Нижня Кринка та Комунар.

Без струму залишилися також кілька автоматичних підстанцій у селищах Червоний Жовтень та Нижня Кринка.
А учасники воєнних дій наполягають, чим далі будуть в українській армії працювати продажні командири російського походження і з проросійськими поглядами, яким швидше б допрацювати до пенсії і виїхати в Росію, тим ситуація буде лише погіршуватися.

Зображення
Коментарі