Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Львівському міжнародному форумі індустрії та гостинності взяли участь й представники Жовківського району

15 жовтня 2014 року, в Палаці спорту «Україна» м. Львова, відбулося урочисте відкриття Львівського міжнародного форуму індустрії та гостинності, в якому взяли участь й представники Жовківського району із відділу культури та туризму Жовківської райдержадміністрації та Державного історико-архітектурного заповідника у м.Жовква.
У форумі взяли участь також представники туристичної галузі Польщі і Словаччини, Сумської, Чернівецької, Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської областей, а також із районів Львівської області.

Впродовж 15-17 жовтня заплановано три спеціалізовані виставкові заходи: XV міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», VIII спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», VII спеціалізована виставка «Континент розваг: Спорт-Відпочинок-Дозвілля».

Відкриваючи форум перший заступник голови обласної державної адміністрації Йосиф Ситник сказав: «В умовах економічного спаду, військового протистояння, дефіциту ресурсів в Україні туристична індустрія має шанс стати важливим інструментом вирішення не тільки економічних і внутрішньополітичних, але й євроінтеграційних проблем країни. Приємно констатувати, що Львівщина стає все більш привабливішою для туристів. Змінився і сам підхід Львівської облдержадміністрації до розвитку туристичного комплексу – реалізуються нові проекти із вдосконаленням інфраструктури, активно здійснюється ефективна маркетингова політика в формуванні туристичного бренду регіону, розробляються нові туристичні маршрути, створюється привабливе соціально-культурне середовище».

В рамках відкриття форуму відбулася урочиста презентація логотипу форуму. А туристичні павільйони демонстували свої ідейні, зокрема, наукові, як от Львівський інститут економіки та туризму, розробки та пропозиції.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної та рекреаційної галузей Львівщини та з нагоди Дня туризму Йосиф Ситник вручив Подяку Львівської ОДА головному спеціалістові відділу культури та туризму Жовківської РДА Галині Фесюк.

Зображення
Зображення
Коментарі