Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Народне ВІЧЕ в Дружківці на Донеччині

Спеціально для сайту "Моя Жовківщина"
В суботу, 1 листопада 2014 року в Дружківці відбувся черговий, уже традиційний схід громадян. В актовому залі Машинобудівного технікуму ДДМА зібралися представники всіх районів і селищ міста. Головною темою цього збору було рішення громади організувати присутність громадськості в роботі міської ради, моніторинг і відкрите висвітлення роботи постійних комісій, сесій Дружківського міськради.
Один з організаторів зборів юрист Василина Джура доповіла громаді про сьогоднішню обстановку в раді. Як відомо, переважна більшість депутатів члени партії Регіонів, наскільки комуністів і один представник «Батьківщини». Практично всі «регіонали» і сьогодні складаються в цій партії, яка є відкритим противником київської влади, забруднила себе співпрацею з сепаратистами, і в парі з комуністами сьогодні саботують процеси стабілізації обстановки в регіоні.
Наш мер Валерій Гнатенко вже вкотре в цей важкий для міста час, коли на владі лежить купа роботи і відповідальність за стан у місті, коли йде війна - пішов у відпустку ... Василина показала останні рішення сесії нашої міськради. Приміром, в рішеннях про безкоштовне виділення землі не вказані ні громадяни, ні організації, яким вона виділяється. І такі «непонятки» майже в кожному рішенні.

Дружківська влада на сьогодні це подоба закритого акціонерного товариства. Люди, поставлені нами, найняті народом за великі гроші керувати містом - практично зрадили тих, хто їх вибрав і живуть окремим від городян життям. У зв''язку з цим, громада, втративши повністю довіру до своїх обранців і не маючи на сьогодні механізму ні вплинути на них, ні відкликати, прийняла рішення встановити строгий і щільний контроль за їх роботою. Для цього вирішено делегувати представників громади на засідання постійних комісій ради, депутатські дні, сесії. Ці групи будуть ретельно і детально моніторити і фіксувати все, що обговорюється і приймається депутатами, весь хід роботи раді і докладно доповідати про це всім жителям міста через районні сходи, пресу, соціальні мережі, телебачення, іншими засобами. Резолюція сходу буде вже в понеділок передана для ознайомлення в секретаріат ради і найближчим часом групи контролю почнуть свою роботу.

На сходженні йшлося про існуючу «Громадську раду» при міськраді, яка створена на підставі рекомендаційних пропозицій президента Януковича. Її очолює Людмила Зінов''єва - мати відомих у місті горе-терористів братів Зінов''євих, які перебувають у розшуку за скоєні особливо тяжкі злочини, бандитизм і сепаратизм. Вона підтримувала дію своїх синів у часи ДНР в місті і відкрито підтримує зараз. Весь склад цієї «Громадської ради» обраний вибірково нашим керівництвом міста та затверджено сесією ради, тобто прийнятий на службу до себе тими, яких ця рада повинна контролювати і перевіряти. Повна залежність від міськради і не підзвітність громаді виключає і повністю нівелює саму ідею створення такої організації. Тому незалежний громадський моніторинг зараз, як ніколи, необхідний у місті.
Але і це ще не все. Членами Дружківського виконкому міськради досі є один з вищезазначених братів Зінов''євим і відомий Дружківський лікар-сепаратист Бандура, який деякий час займав пост міністра охорони здоров''я ДНР. А те, що вже кілька років членом виконкому в нашій раді складається голова міського суду Геннадій Молибога - взагалі не входить ні в які рамки !!!

На сході була оприлюднена ще одна сенсаційна новина. В наше місто передислокується гарнізон української армії в кількості однієї тисячі осіб. То-ж буде і в Костянтинівці. На зустріч з громадськістю прийшов заступник начальника гарнізону Бондаренко Сергій Анатолійович. Він розповів, як іде процес облаштування гарнізонів. І знову Дружківська влада «попереду». Якщо в Костянтинівці виконком кинув всі сили на допомогу військовим, то в Дружківці йдуть незрозумілі обговорення, узгодження, чиновники явно ігнорують вимоги керівництва гарнізону. Але процес пішов і його вже не зупинити. Уже сьогодні військовим частинам потрібні на роботу бухгалтери, співробітниці стройової частини, кухарі, інші. Чимала частина городян знайде робочі місця.

Ініціативні групи городян відзвітували за витрачання зібраних коштів на допомогу нашим солдатам. Група волонтерів розповіла про свою діяльність та скоординувати дії наших активістів. До речі, військовим, що розташувався в клубі на Торецькому, активісти з Костянтинівки та Олексієво-Дружківки привезли машину дров. Виявляється дружковчани безоплатно і цілеспрямовано допомагають Українській армії, хоча не афішують це. Все, як в біблії: «Не хвалися добрими справами - роби їх ...".

Виступив голова місцевої міської організації Національної спілки краєзнавців України Володимир Качур. Він у черговий раз розповів і представив документальні докази того, що Дружківка і заселялася українцями, і всю свою історію була українською.
Гість, а може вже і не «гість», тому, що постійно присутній на дружкорвскіх віче, з Костянтинівки відомий громадський діяч, еколог, кореспондент газети «Провінція» Володимир Березін, розповів про казуси на виборах в Констахе, як головою комісії було призначено людину , раніше проводив славнозвісний референдум ДНР 11 травня.
Наприкінці зустрічі дали слово дружковчаніну Олегу Єврейському, який балотувався в народні депутати на останніх виборах. Але, коли люди дізналися, що він дійсний член партії Регіонів, присутні були обурені, висловлювали своє невдоволення. Але Олег запропонував цікаву зустріч з цікавими людьми на майбутніх дружківських зборах. Будемо сподіватися, що це буде обманом, як все інше в ПР.

Наприкінці зібрання все дружно заспівали гімн України.
Ще раз, від сходу громадян Дружківки, прозвучало звернення до всіх дружковчанам: "Об''єднуватися заради НАШОГО МІСТА !!!"
ДРУЖКОВКА - ЦЕ УКРАЇНА !!!

Наступний Сход запланований на суботу, 8 листопада.

І Останнє: На знак протесту проти так званних віборів у так званій ДНР, всім прісутнім запропоновано писати свої ввідгуки про це дійство у соцмережах. А на своїх будівлях і авто поширити національну сімволіку !!! Так само, в неділю, 2 листопада, на 12-00 год Ірина Кирикова запросила всіх бажаючих взяти участь в розфарбовуванні написи «Дружківка» в наші українські кольори на в''їзді з Костянтинівки, в селищі Олексієво-Дружківка.

Актив сходів громадян.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі