Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Письменниця з Волині стала учасницею літературного вечора в Народному музею о.Маркіяна Шашкевича у с.Деревня

Сьогодні в Народному музею о.Маркіяна Шашкевича у с.Деревня відбувся літературно-мистецький вечір, приурочений Дню народженню о.Маркіяна Шашкевича, а також Дню української мови та писемності.
У заході взяла участь відома українська письменниця Світлана Костюк із Новолинська (Волинська облсть), в.о.керівника відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк, організатор відкриття музею у с.Деревня Ірина Дудківська із роду Крушинських, прапрапрабабуся дружини Маркіяна Шашкевича.
Треба сказати, що у Жовківському районі музей у с.Деревня має вагоме краєзнавче та культурно-просвітницьке значення. Лише протягом останніх чотирьох років в музею відбулося більше 15 творчих вечорів та зустрічей , екскурсій для відомих львівських письменників та науковців.
Сьогодні директор Народного дому с.Дервня Мирослава Мандрик підготувала цікаву програму за участю вчителів та учнів місцевої школи, а також учасників художньої самодіяльності Народного дому.
В програмі - екскурсія по музею, літературно-мистецька композиція, інсценізація творів о.Маркіяна Шашкевича, виступ фольклорного колективу Народного дому "Берегиня", а також літературне читання авторських творів письменницею із Волині Світланою Костюк, яке глядачі сприйняли бурхливими оплесками.
Від імені відділу культури і туризму я висловила побажання і привітання для усіх присутніх у залі з нагоди Дня працівників культури, а також поякувала директору музею Володимиру Мандрику та директору народного дому Мирославі Мандрик за хорошу організацію літературного вечора та активну культурно-мистецьку діяльність у с.Деревня та на благо Жовківщини, України.

Зображення
Зображення
Коментарі