Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Жовква – «тенісне місто»

Бути в здоровій формі, стало надзвичайно модно, а особливо серед молоді. З приходом Євро-2012 в Україні популярним став не лише футбол, але й весь спорт, зокрема й гра в теніс. Жовква – не виняток. Тут запалився новий вогник здоровому розвитку. Змагання за змаганнями… І результат не забарився, про Жовкву, як «тенісне місто» дізнались не лише в куточках України, але й за кордоном. Приїхавши сюди, в учасників залишається безліч вражень та вольових настанов, і не важливо хто ти: пенсіонер чи школяр, азарт присутній у всіх.

11-річний Сашко, який вдруге є учасником змагань в Жовківському СК Лірс каже, що займається грою в теніс уже 3 роки, і він цим задоволений, бачить перспективу в перемозі.

А от Богдан Петришин, вчитель фізкультури з 47-стажем роботи в с. Старуня Івано-Франківської області, тренер та чудовий дідусь розповідає: «Сюди я привіз дві команди дівчаток і хлопчиків. Окрім хорошої гри хочу побачити як Жовква живе, адже це є дуже гарне місто, приємно подивитися на церкви, костел. Приємно перебувати в центрі, аж душа відпочиває. Враження – чудові! Дякуючи вашому меценату, який зробив великий вклад для розвитку нації, для дітей наших, нас запросили сюди. Мало хто зараз думає про дітей, про їхню зайнятість, хіба що про своїх. А це не правильно, це ж цвіт держави! Ми, як вчителі, залучаємо дітей змалечку. Пропонуємо їхнім батькам можливості розвитку для їхньої дитини, такі як-от ці змагання».

Пан Богдан також зауважує, що на відміну від часів Радянського союзу зараз у дітей та й в дорослих є більше можливостей само реалізуватися у спорті. Адже колись змагались лише серед обраних, а тепер доступ кращий, той хто має гроші, може брати участь чи не у кожному змаганні.

«Щоб грати в теніс потрібно багато працювати, бути розумним, хитрим. А також не менш важливими компонентами, що сприяють успіху в спорті є сила та здоров’я» - говорить тренер.

Спеціально для «МЖ»

Зображення
Зображення
Коментарі