Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Жовківські "Різдвяні передзвони" звучали у Коростені

В суботу на Андрія в Коростені відбувся фольклорно-мистецький вечір "Різдвяні передзвони" за програмою Благодійної організації "Розточани" (автор сценарію Галина Фесюк) та за участю фольклорного жіночого ансамблю "Живоцвіт" (керівник Галина Дорош), який представив Різдвяні колядки, в тому числі автентичні із Жовківщини, пісні про Україну, а Галина Фесюк прочитала авторську Різдвяну поезію.

Вечір організувала благодійна газета "Вечірній Коростень" (редактор Віктор Васильчук), бібліотечна система Коростеня за сприянням Коростенської райдержадміністрації.

Як наголошували місцеві жителі, "Такого багатства колядок із Західної України ми тут, на Житомирщині, ще ніколи не чули." Приємно було спостерігати якглядачі аплодували автору Різдвяної поезію, і виконавцям колядок.

Та передусім, зранку, редактор газети "Вечірній Коростень", поет та журналіст Віктор Васильчук організував чудову екскурсію по місту Коростень, яку проводила журналіст Інеса Утікеєва.
Оглядаючи місто, стало зрозумілим, що на Поліссі є давня столиця древлян - Коростень, яку варто відвідати кожному українцю, аби знати, що саме з цього міста розпочинається ще один штрих до історії розвитку України, віха життя наших прадідів, від яких усі українці дістали у спадок нескореність духу, волю до життя й незгасиму любов до рідного краю.
Окрім того Коростень - це місто залізничників, місто культури та відпочинку, памятників, фестивалів, зокрема фестивалю ДЕРУНІВ.
Місто в якому є три городища.
З давна-давен це місто носило назву Іскоростень, яке розкинулося на річці Уж, тому тут можна дізнатися про дуже цікаву древню історію Русі та насолодитися у краєзнавчому музею віночком легенд.
Учасники "Рздвяних перезвонів" щиро вдячні організатору концерту у Коростені засновнику традиційного Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Просто на Покрову». письменнику Віктору Васильчуку

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі