Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Дружківчани з Донбасу допомагають воїнам АТО

Є на Донбасі місто Дружківка. Не думайте, що там усі жителі підтримують політику Путіна. Ось лист Євгена Шаповалова - просвітянина і активного громадського діяча, працю і дії якого сайт "Моя Жовківщина" неоднораово друкував.

"У Жружківці люди збирають и сортують теплі речі, інше, що приносять дружківчани. Потім завантажують на машини волонтерам, а ті розвозять все по війскових частинах, що на фронті. Люди несуть масово й багато. Більшість не називається, боїться... Сьогодні з сусіднього під"їзду поруч з складом вийшов кремезний чолов"яга і сказав, що волонтери це відчайдухи. "Завтра прійдєт другая власть, і что тогда с вамі будєт?". Це тип з когорти тих, хто тихо вичікує, що буде далі, як не засвітитися, щоб тихо жити, їсти при будь-якій владі... Скільки таких у Дружківці!?Думаю, що багато. Це біль нашого міста, де поруч живуть гниди і люди-волонтери, а також бабусі, які несуть пухові хустини і старі валянки померлого чоловіка для українського війська, для тих, хто нас захищає від того страшного сну, який ми переживаємо.
Дивно, що з інших областей України йдуть до нас дитячі подарунки солдатам АТО. Це книжки, відкритки, в"язані шкарпетки, рукавиці, шапки. Хотілося б щоб і нші школи активно допомагали українським військовим".

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі