Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

В Нью-Йорку відбулась прем''єра фільму "Поводир"

11 грудня, у приміщенні Українського Музею у Нью Йорку, відбулась прем''єра українського драматичного фільму "Поводир, або Квіти мають очі".

Після огляду стрічки, глядачі мали нагоду зустрітися з головним режисером та сценаристом фільму, Олесем Саніним, а також виконавцем головної ролі, 11-річним Антоном Ґріном. Була дуже тепла і приємна зустріч, розмова у формі запитаннь та відповідей дозволила присутнім ознайомитись з історією зародження фільму, місце зйомок, історією відбору виконавця головної ролі, а також цікаво було дізнатися про подальшу долю людей з вадами зору, які виконували ролі сліпих кобзарів.

Антон Ґрін, американський хлопчик з Детройту, мати - скрипаль з України, батько - американський музикант. Антон навчається в американській школі, проте щосуботи їздить 100 кілометрів до української школи, є активним членом Пласту. Антон признався, що завжди любив Пласт, але неохоче ходив до української школи. Якось, після закінчення зйомки фільму, мати нагададала йому, що він ніколи не зміг би отримати цю роль, якби не українська школа та його здатність розмовляти українською мовою, з чим Антон цілковито погодився.

У вересні фільм "Поводир" був номінований на премію "Оскар" у категорії "Найкращий фільм іноземною мовою".

Зображення
Зображення
Коментарі