Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Терористи лізуть в Україну, як таракани

Сьогодні кожен українець веде спостереження, дивлячись на ситуацію на Донбасі, не через бінокль, а власним серцем. Здебільшого, висловлюють актуальні думки з приводу переходу українського кордону російських терористів. айбільш популярною є думки, що терористи лізуть в Україну , як таракани. Військові експерти здається підтверджують її своїми коментарями. Із повідомлень групи «Інформаційній Опір» (Дмитро Тимчук) маємо аперативні дані з військової інтервенції російських терористів на Сході України.

У Куйбишевському районі в Донецьку командування російсько-терористичний військ активно проводить ротацію особового складу підрозділів, що діють у смузі Піски - Авдіївка. Особовий склад підвозиться як вантажівками, так і цивільним автотранспортом. Відзначається поява російських десантників в районі Спартака, а також південніше даного району.
У районі між н.п.Красногровка і Піски відзначено появу офіцерів ЗС РФ, що представляються представниками групи по встановленню т.зв. «Лінії розмежування». Російські військовослужбовці вільно пересуваються, в т.ч. у районах розташування українських військ. Тим часом, серед даних представників РФ ідентифіковані офіцери російської військової розвідки (ГРУ ГШ ЗС РФ).
Також триває накопичення формувань російсько-терористичних військ. Зафіксовано прибуття з району н.п.Алчевськ ще однієї тактичної групи противника, сформованої з місцевих бойовиків і прибулих з Росії найманців. Чисельність тактичної групи - близько 150 чоловік. У складі групи - 4 танки і 6 бойових броньованих машин (ББМ). Також зазначено прибуття в даний район 2-х 100-мм протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» (раніше прибулих на ремонт), а також 6-ти тентованих вантажних автомобілів з боєприпасами.
Протягом останньої доби зафіксовано неодноразове відкриття вогню противником по н.п.Горловка. В основному застосовується артилерія (працює 4-х гарматна батарея 122-мм гаубиць Д-30), також зазначено застосування РСЗВ «Град» і мінометів.
З району Дебальцево позначено вихід (ексфільтрація) в район Горлівки диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ) російсько-терористичних військ. За час рейду дана ДРГ втратила 2-х диверсантів (убиті), 3 поранені. Всі поранення осколкові.
У районі н.п.Зугрес під керівництвом російських офіцерів пройшли «артилерійські навчання з бойовою стрільбою» підрозділів російсько-терористичних військ. Участь у даних «навчаннях» брали підрозділи, що діють в районі Старогнатівського плацдарму.
У Луганську бандформування «Зоря» (підпорядковується особисто главі «ЛНР» І.Плотніцкому) отримало поповнення з РФ - як живою силою, так і технікою. Відзначено прибуття 6-ти танків. Зафіксовано розквартирування в місті кількох підрозділів російських транспортних частин (в північній і східній частинах Луганська). Підрозділи мають у своєму складі транспортні засоби для перевезення важкої техніки.
У районі Путилівської розв''язки, крім раніше встановленого блок-постів бойовиків, обладнується постійний спостережний пункт російсько-терористичних військ, забезпечений спеціальними засобами ведення оптичної розвідки. По трасі між н.п.Ясіновата і Єнакієво відзначено перекидання до переднього краю російського радіолокаційного комплексу розвідки і контролю стрільби «Зоопарк-1», призначеного для розвідки вогневих засобів противника.
У Криму триває підготовка найманців для Донбасу на базі навчальних таборів спецслужб РФ. Південним підрозділом групи ІС ідентифікований керівник одного з даних таборів - колишній командувач Внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант С.Шуляка, раніше внесений Генпрокуратурою України в список осіб, причетних до масових вбивств українських громадян на Майдані в лютому 2014

Зображення
Коментарі