Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вітаня з Різдвом Христовим від Благодійної організації "Розточани"

Від імені Жовківської районної благодійної організації творчих та активних жовківчан "Розточани сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим!
Цьогорічне Різдво - відмінне від усіх інших тим, що сьогодніі настав час, коли, подібно до Різдвяної зірки, Україна засяяла для світу новими, незвіданими кольорами. Сила України відвернула від неї важкі лиха і відкрила двері до нового майбутнього. Те внутрішнє світло, яке завжди було в нашому народові, освітило його справжнє обличчя – молоде, прекрасне, чесне.
Які б складнощі, розчарування і випробування не готував для України наш складний час, минулий рік назавжди залишиться в історії як хвилюючий момент істини, а його відлуння ще довго звучатиме в душі нашої нації.
Подібно до світлого свята Різдва, нова Україна несе світу мир і світлу надію.
Нехай же цей мир і ця надія назавжди поселяться під дахом Ваших домівок.
Нехай любов і братство, присутні сьогодні на українських майданах, панують між нами, бо нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися.
Христос Рождається! Славіте Його!

Небо і земля торжествують –Христос Рождається. З цим світлим святом вітаю усіх людей.

Нехай Різдво буде радісним. Нехай кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки і в благополуччі, в мирі славить Добру Новину.

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.
Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
Щиро зичу усім людям щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.
Хай в кожній родині панує мир і спокій.
Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

Президент БО "Розточани" Галина ФЕСЮК
Веселих свят !

Зображення
Коментарі