Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вертеп храму святого Йосафата в Жовкві виступив у військовому госпіталі

12 січня діти катехитичної школи Непорочного Зачаття, м. Жовква храму священомученика Йосафата відвідали військовий воспіталь м. Львова. І не просто відвідали, а виступили перед пораненими українськими військовими з Різдвяною програмою.
До цієї поїздка готувалась уся парафія разом із парохом о. Михайлом Ткачівом.
А до цього,не один вечір, 24 учасники разом із парафіяльним катехитом Іриною Зиновіївною Мельник готували інсценізацію різдвяної події «Вертеп» та колядки.
Долучились до виступу вокалісти разом з керівником вокального гуртка п. Анатолієм Щуриком, Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості, милуючи своїми колядками усіх присутніх.
Разом з маленькими колядниками колядували також поранені військовослужбовці на очах яких стояли сльози.
Всі глядачі, а також лежачі хворі, отримали від діток смачні пампушки, спечені в Жовківській пекарні та особисто парафіянами. Щира подяка Михайлу Романовичу Сосновому, парафіянину цього храму за спонсорську допомогу, і всім хто особисто вдома випікав ці ласощі.
Після виступу до всіх присутніх, як ранених так і медичного персоналу, звернувся о. Роман Малькевич зі словами підтримки та побажань швидкого одужання, миру у державі та великої вдячності за ту службу, що вони несуть захищаючи своїм тілом цілісність держави та життя кожного громадянина.
Подав о. Роман Малькевич

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі