Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Відкриття відновленої стели пам''яті Олексі Тихому на подвір''ї школи в Олексієво-Дружківці

Під звуки пісні "Україна" на слова Петриненка, міський голова Дружківки, завідуючий міським відділом освіти і директор місцевої школи покладають квіти на відновлений пам''ятник земляку - правозахиснику, співзасновнику Української Гельсінської групи, вчителю Олексі Тихому, який спочатку навчався в цій школі, а потім тут викладав...

На урочисте відкриття дошки прийшли школярі та вчителі школи.

Нагадаємо, що пам''ятну стелу, яку було встановлено в 2007 році, підступно і цинічно зруйнували так звані терористи-"денеерівці", які були в селищі до 5 липня 2014 року.

Восени 2014 року була створена ініціативна група вирішила, що стелу варто відновити. Було зініційовано зібрати гроші. Сьогодні освітяни міста, громадськість, навіть бійці АТО дали свої гроші на її відновлення. І здійснилося задумане.
Як пише у Фейсбуці один із активістів Дружківки Євгеній Шаповалов, "Ці процеси в нашому суспільстві будуть осягнені лише нашими нащадками, ми не в силах сьогодні це пояснити навіть самі собі..."

Ще одна важлива активістка Наталка Зубар, яка опікується Дружківкою та разом із Євгенієм Шаповаловом всіляко допомагає українському відродженню у Дружківці.

Як наголосила ведуча перед присутніми школярами на урочистому відкриттю дошки, "Хто не має свого минулого, той не вартий свого майбутнього"

Зображення
Коментарі