Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Жовква веселиться разом з «Дзідзьо»

Сьогодні до Жовкви із концертною програмою приїхала група «Дзідзьо». На це дійство зібралося понад тисячу жовківщан. Група виконала своїх одинадцять найновіших пісень, де між перервами веселила публіку розмовами між собою. Окрім цього, «Дзідзьо» порадували свою веселу аудиторію призами, що розігрувались між місцевими, що мали заздалегідь роздані буклети з номерами.

«Моїй Жовківщині» вдалося взяти маленьке інтерв’ю у лідера групи «Дзідзьо» Михайла Хоми, який на превеликий жаль надзвичайно поспішав на ще один концерт.

- Чому не взяли із собою Мейсона?
- Він вдома, бо стояти тут важко, ми маємо зараз три концерти тому він бідний змучиться.

- Як звертаються до вас друзі?
- Дзідзьо.

- Що стосовно Євробачення-2013, не бажаєте взяти участь?
- Я не хочу, але судячи з того як тепло нас приймають на Західній Україні, думаю, що люди цього хочуть. Зрештою, як на мене, й до участі я готовий.

- З чого починалася "Дзідзьо" група?
- Група почалася з простих таких речей як-от рибалка, гриби і звичайно посиденьки з колєгами.

- Які плани на майбутнє?
- Стати мега популярними.

- Як плануєте цього досягнути?
- Зараз тур Західною Україною. Окрім того, ми робимо велику презентацію "Дзідзя" в Києві, презентуємо нові кліпи, нові пісні, а також хочемо знімати місцеве українське кіно.

- Які враження від виступу у Жовкві?
- Жовку я полюбив назавжди, я хочу щоб мене завжди сюди запрошували, і я обіцяю, що буду сюди приїжджати! Абажаю, люблю, публіка надихаюча, енергійна.

- Що спонукає вас писати такі «варятні» пісні?
- Гарний настрій, мої друзі, і оточення "Дзідзя", бо "Дзідзьо", то не лише я один, то є велика система людей, які люблять просту публіку. Ми не є пафосними. Ми звичайна група, яка хоче, щоб люди раділи життю.

Нагадаємо, що група «Дзідзьо» складається із трьох учасників, це вокаліст, що грає роль Дзідзя - Михайло Хома, Лесик – гітара та бек-вокал, а також Юлік – клавіші, бек-вокал.

Зображення
Коментарі