Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

«Удар» підтримав рішення львівського КОДу щодо висування кандидатів на округи

«УДАР» вітає попереднє ухвалення Львівським КОДом порядку та принципів висування кандидатів на мажоритарку.

В партії зазначають, що під час вчорашнього засідання львівського КОДу одноголосно було погоджено прийняти за основу «Порядок визначення єдиного кандидата в народні депутати України» та текст «Зобов’язання претендента в кандидати у народні депутати України від Комітету опору диктатурі Львівщини».

«Партія «УДАР» всіляко вітає та підтримує прийняття зазначених базових документів, основним лейтмотивом яких є досягнення принципової домовленості, щодо визначення базових принципів за якими на кожному із мажоритарних округів повинен залишитись єдиний узгоджений кандидат, що буде підтриманий усіма політичними партіями опозиційного табору та громадою Львівщини», – повідомляє прес-служба.

У партії зазначають, що вирішальну роль у визначенні єдиного кандидата по кожному із мажоритарних округів повинна відігравати саме громада – для чого необхідно провести незалежне соціологічне опитування.

«Саме залучення думки громадськості, а не кулуарно-квотний принцип відбору претендентів, дасть можливість опозиційним силам отримати більшість у майбутньому парламенті, подолати діючий режим та змінити ситуацію в країні на краще», – наголошує львівський «УДАР».

За словами Юрія Мартинюка, який є представником «УДАРу» в Львівському КОДі та від вчорашнього дня виконує функції його координатора, відповідні зобов’язання вже підписали, присутні на вчорашньому засіданні представники КОДу Львівщини, можливі кандидати в народні депутати, зокрема, діючий народний депутат України Володимир В’язівський та знаний журналіст, генеральний директор телеканалу ZIK Дмитро Добродомов.

«У свою чергу, партія «УДАР» повністю підтримує обраний формат подальшої роботи, та висловлює свою готовність до підписання відповідного зобов’язання та проходження будь-якої процедури політичної чи економічної люстрації всіма претендентами у кандидати в народні депутати, що будуть висунуті партією в майбутньому», – зазначається у повідомленні.

Зображення
Коментарі