Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У селі Деревні Жовківського району Львівської області з нагоди Міжнародного дня захисту дітей організували акцію "Цікава книга – для розвитку дитини".

Під час урочистої лінійки з нагоди завершення навчального року, активісти спільно з дирекцією школи відзначили учнів, які досягли високих успіхів у навчанні впродовж року. А також тих, хто брав активну участь у житті школи, призерів конкурсів, змагань, олімпіад і першокласників. Їм разом із шкільними відзнаками вручили книги у подарунок.

Окрім того, комплекти книг передано у шкільну бібліотеку та дошкільний навчальний заклад села Деревні з нагоди річниці його відкриття та першого випуску дошкільнят.

Захід організували ініціативна група "За розвиток села Деревні" та громадська організація "Етра" – громадське об’єднання Наталки Криничанки за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації та керівництва Деревнянської загальноосвітньої школи.

"Цю акцію ми організували задля пропаганди успішного навчання та популяризації читання серед учнів та дошкільнят. Не менш важливу увагу ми звернули на поповнення книжкових фондів школи та садочка в селі Деревні. Ми вважаємо, що успіх нашої держави в руках освічених людей. Тому нам потрібно розвивати освіту і піднімати її рівень. Особливо у селі, де ця проблема ще більш гостра", - прокоментувала Наталія Криничанка, голова громадської організації "Етра".

Зображення
Коментарі