Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Фестиваль у Зашкові - інтелектуальний і патріотичний - закінчився

Протягом трьох днів 12-14 червня у с.Зашків проходив молодіжний фестиваль «Зашків – земля героїв», приурочений 124 річниці від дня народження Полковника Української Народної Республіки Євгена Коновальця під девізом «Інтелект та зброя», що означає за словами організаторів, що боротьба може бути не тільки фізична, а й інтелектуальна.
На Берековицю, біля озера, ще з 2006 р., збирається кілька тисяч патріотично налаштованої молоді з усіх куточків України. Метою заходу є виховання молоді в дусі патріотизму та пошанівку до героїв України, зокрема Євгена Коновальця, який поклав своє життя на вівтар боротьби за незалежну і вільну Україну.
Літні погожі дні дуже сприяли цьогорічному фестивалю. Як і передбачалось, різні молодіжні патріотично-громадські організації заповнили набережну озера, де відбувалися спортивні змагання, інтелектуальні блоки, мистецькі ярмарки та виставки, літературні флешмоби та благодійні концерти.
Особливого шарму додала смолоскипна хода, дитячий майданчик і волонтерські намети, де поєднувались вишкіл молоді з інтелектуальною підготовкою.
О 18.30 за участю художніх колективів с.Зашків відбувся концерт, в якому взяв участь камерний склад Народної капели бандуристок «Галичанка» Львівської комерційної академії (кер.Руслана Дробот, концертмейстер Мирослава Медвецька) , а також Микола Бучак – учасник талант-шоу 2Карооке на Майдані», автор і виконавець відомої пісні «Герої не вмирають».
Відразу після творчої частини на сцені відбулося урочисте відкриття фестивалю за участю представників влади – голова Львівської обласної державної адміністрації Олега Сенютки, заступника голови ОДА Андрія Корната, голови Жовківської РДА Надії Щур, голови Жовківської районної ради Тадея Швая, інших виконавців та депутатів, зокрема депутата Верховної ради Володимира Парасюка, депутата Львівської обласної ради Йосифа Ситника тощо.
Виступаючи, кожен намагався підкреслити важливість фестивалю, завдяки якому молодь може консолідуватися, зарядитися патріотичними емоціями, підняти свій інтелектуальний рівень на найвищий шабель – розуміння, що варто перемогти у цій зловісній війні в Україні раз і назавжди.
«У вогні перетворюється залізо у сталь, у боротьбі народ перетворюється у націю» , - так говорив Євген Коновалець.
Вітаючи учасників фестивалю, голова Жовківської РДА Надія Щур, подякувала усім, хто долучився до організації фестивалю, зокрема Львівській обласній державній адміністрації та структурним підрозділам Жовківської РДА, депутатам Жовківської районної ради Ігорю Іванюрі, Роману Брезіцькому, голові Зашківської сільської ради Оксані Чекайло, зашківчанам – Ігорю Вей, Юрію Кушніру, Анатолію Мірзоєву,ТоВ «Аванс Проф», Жовківському ДЕДу, ДП Жовківське лісове господарство, ПП «Росана» та усім, хто відповідав за безпеку, водопостачання.
Опісля фестивальну програму продовжили різні відомі українські колективи і групи . Звучала патріотична мелодія на Зашковом, як пам''ять про великого Полковника Євгена Коновальця.
Серед учасників - легендарна група «Кому вниз» і соліст Андрій Середа, група «Мері» і улюблений Віктор Винник та інші

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі