Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

В Жовкві відбувся Всеукраїнський зїзд Апостольства молитви

Сьогодні в районному Народному домі відбувся Всеукраїнський з''їзд Апостольства Молитви, що відбувається щорічно в рамках відзначення празника Пресвятого Серця Христового і на який прибули учасники з різних міст і сіл нашої України.
З''їзд відкрив о.Терентій Довганюк, провідник Апостольства Молитви в Україні, зазначивши, що сьогоднішні війна на Сході Україні ще більше спонукає до спільної молитви за тих, хто боронить нашу неньку-Україну, тому мета Апостольства Молитви - розбудити через молитву живий дух любові до Божого Милосердя.
Опісля зі словами молитви до учасників з''їзду звернувся протоігумен Пантелеймон Саламаха, а також закликав усіх завжди пам''ятати головну місію члена Апостольства молитви - відкривати своє серце для Бога через молитву і вона завжди буде почутою.
На з''їзді також виступив настоятель храму св.Лаврентія о.Йосип Легович, голова комісії у справах мирян о.Василь Білаш.
Редактор Василіанського журналу "Місіонар" о.Віталій Градюк розповів про важливість наповнення матеріалами про Апостольство Молитви журналу "Місіонар", їх вартісне значення для вірян та історію виникненя самого Апостольства молитви.
Цього року Українська Греко-Католицька церква оголосила Роком Митрополита Андрея Шептицького. Тому й новий номер часопису "Апостольство Молитви в Україні", який я представляла на з''їзді, як редактор, теж зосереджував свої матеріали на цю тему. Окрім цього учасники художнього колективу РНД представили фрагмент духовної програми із творчого вечора "На службі Богові, церкві, народові", присвяченого 150-річчю від дня народження Андрея Шептицького. У виступі взяв участь хор Василіанського монастиря в Жовкв та ансамбль Народного дому с.Купичволя, що виконали твори на духовну тематику.
Але найзворушливішим став виступ дитячого театру "Божі діти" з Луганщини, які приїхали з виставою, в якій йдеться про наочні сьогоднішні події в рідних місцях дітей. Автор вистави - письменниця, що народилася на Луганщині, Ганна Гайворонська, сестра-служебниця Філомена, ЧСВВ. Саме Філомена кілька років збирала пожертви на будівництво УГКЦ на Луганщині.
На завершення до присутніх вийшов о.Василь Довганюк, ЧСВВ, рідний брат о.Терентія, який щойно приїхав із зони бойових дій. Священик-волонтер - голова благодійної організації "Діти милосердя", яка допомагає онкохворим.
- Сьогодні я мусів бути тут з вами, - сказав священик - тому що жива душа мого народу повинна знати що діється там на Сході України. А там люди потребують молитви, а тим більше, коли на з''їзді є в основному жінки і матері, чия молитва є дуже важливою і дуже вартісною.
Священик також розказав, що в Коломиї в офісі свічка горить постійно, це така молитва, щоб наших вояків не брали кулі. о.Василь також розповів про волонтерського талісмана - плюшевого ведмедика з позивним "карпатський" - у формі, берцях, з шевронами АТО, з яким об''їздив чимало точок на війні.
А коли приїздить до вояків, ті з ведмедиком фотографуються, кожен бере на руки.
На завершення, о.Пантелеймон подякував в особливий спосіб о.Терентію Довганюку, ЧСВВ за добре організований з''їзд, а всім - побажав жити активною молитвою та з вірою в Боже Милосердя.
Після з''їзду всі учасники пішли до Жовківського Василіянського монастиря на спільну молитву та нічні чування.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі