Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

ХІ Європейський тиждень велотуризму на Жовківщині: Велосипедисти-європейці в таборі "Росинка"

Четвер,16 липня. О 9.30 ранку гості велотуристи, що беруть участь у Євровелотижні на Жовківщині виїхали за маршрутом Жовква - Зіболки для відпочинку у дитячому таборі "Росинка".
Із самого ранку погода була погожою. Навколо дороги розкинулися гарні краєвиди. Справа - поля, вигляд на міжнародну трасу Львів-Варшава, а справа - ліс. А як закінчується ліс, знову - людські поля.
Я їхала дорогою і слухала як розговіюється легенький вітер. Мій велосипед - добре їде, тихо і вільно. Розглядала навколишню природу і думала звичайно про сьогоднішню військову і напружену ситуацію в Україні. Розумію, що дехто скаже " В Україні війна, а дехто - відпочиває". Так, війна. І серце розривається лише від однієї думки. Але українці повинні завжди мати сили для опору ворогу, значить треба розумно розтрачувати свої сили, вести активний спосіб життя, бути здоровою і завжди гостинною нацією.
І ось ми в таборі. Не повірите, серед учасників, окрім іноземців, є багато українців, які приїхали з Донбасу, Криму, Одеси, Миколаєва, Кіровоградщини та інших областей України.

Сьогодні до учасників Європейського тижня велотуристів приєдналася й голова Жовківської РДА Надія Щур. Обідаємо кулішем за одним столом із гостями-велотуристами.
- Крим наш! - ви маєте так казати, - ствердила кримчанка, бо ми приїхали саме з такою думкою сюди із Криму.
- Нам усе у вас подобається: гостинність, культура, збережені традиції - - коментують кияни, з якими ми довго розмовляємо про традиційну жовківську кухню.
- А мені дуже сподобався ваш куліш. Смакую вже другу порцію. Ніколи такої страви не їли. Це мабуть ваша місцева? - запитує Костя із Луганщини.

Неподалік побачила польських велотуристок з українськими віночками на голові та у вишитих футболках. На запитання "Звідкіля приїхали", відразу сміються "Нє пані, ми не українки, ми єст польки."

У таборі вирує відпочинкове життя. На сцені звучить українська пісня, а навколо неї - та всій території табору проходять перегони, відпочинкові змагання, вариться куліш, волонтери вгощають морозивом, а іноземні велосипедисти демонструють майстер-класи із водіння двомісним велосипедом, а згодом катають усіх охочих.

На завершення пікнікового відпочинку організатори вручили медалі та грамоти учасникам змагань.

По часу минув день, але їхати назад із табору до Жовкви велотуристи не дуже хотіли, навпаки, їм тут дуже сподобалось.

Повертались до Жовкви із членами Жовківського клубу імені Михайла Дем''яновича. Їхали не поспішаючи, фотографували на трасі гостей, а ті- зупинялися, знайомились, розпитували.

Ось так минув ще один день, - змістовно і активно.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі