Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Робочий візит голови Жовківської РДА Надії Щур, та керівників відділів і підрозділів ЖРДА до Надичівської сільської ради.

Сьогодні з робочим візитом голова Жовківської РДА Надії Щур, та керівники відділів і підрозділів Жовківської райдержадміністрації приїхали до Надичівської сільської ради.

На зустріч прийшли представники влади, інших державних закладів, розміщених на території сільської ради, депутати та громади навколишніх сіл.

п.Надія Щур розповіла про роботу, яка ведеться і планується, наголосила на проблемах, які потрібно вирішувати спільно та заслухала керівників підрозділів, до яких виникали запитання від громади, зокрема відділу освіти, відділу культури і туризму, відділу медицини, дільничного інспектора.

Новообрана голова сільської ради ознайомила гостей з населеними пунктами, які їй підпорядковані , стан інфраструктури, та проблеми .

В обговорені зосереджувались на питаннях стану доріг, субсидій, допомоги воїнам АТО, паління трави, вивозу побутових відходів (сміття) та стану інфраструктури.

Що стосується закладів культури, то вони потребують неабияких інвестицій у їх відновлення та реконструкцію. І варто зазначити, що кожен із 7 закладів вартує уваги. У Новому селі закінчився капітальний ремонт, у Гребінцях - потрібно ремонт бібліотеки, у Сулимові - капітальний ремонт, у Стронятині - потрібно поштукатурити Народний дім, у Надичах - ремонт бібліотеки. Якщо місцеві депутати та спонсори допоможуть, заклади будуть добре колекціонувати.

Довідка: Надичівська сільська рада утворена в 1971 році.

Водоймища на території, підпорядкованій даній раді: рiчки Думна, Жовтанка, Недiльчина.
Населені пункти

Сільській раді підпорядковані населені пункти:

с. Надичі, с. Віднів, с. Гребінці, с. Звертів, с. Кошелів, с. Нове Село, с. Стронятин, с. Сулимів

Зображення
Зображення
Коментарі