Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Український мультфільм "Микита Кожум''яка" у форматі 3D

Цьогоріч на Канському фестивалі представили перший український повнометражний мультфільм у 3D-форматі «Микита Кожум'яка».

За однойменною народною казкою про легендарного богатиря Кирила Кожум'яка, мультфільм, головну роль якого виконує його син - Микита, знятий за сучасними мотивами і показує дещо іншу сторону добра і зла.

Мультфільм набув широкого розголосу у світі кіно. Як повідомляє Gazeta.ua українським проектом зацікавилися кінодистриб'юторів зі США, Німеччини та Іспанії. Амереканці навіть запропонували співфінансувати продовження фільму, «Микиту Кожум'яку – 2», і взяти його у прокат.

За словами продюсера анімаційної стрічки Дмитра Белінського, мультфільм у жодному разі не є римейком схожих російських мультиків про богатирів. За глибиною та масштабністю, на думку продюсера, його можна радше порівняти з Гаррі Поттером.

«Микита Кожум''яка» – це сімейне фентезі зі щасливим кінцем, наближене до формату мюзиклу. Спеціально для нього написали сім пісень, головний саундтрек виконала співачка Злата Огневич.

Фільм планують завершити до грудня цього року, а роботу над ним розпочали ще 2007-го. Бюджет картини становить понад 3,5 млн. доларів США.

Зображення
Коментарі