Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Синютку просять взяти на контроль кримінал в Грибовичах!

Голову Львівської обласної державної адміністрації Олега Михайловича Синютку просять взяти під особистий контроль кримінальне впровадження порушене за ч.1 ст.213 Кримінального кодексу «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом», відкритого 7 грудня слідчим Жовківського відділення поліції Камянко-Бузького відділу поліції Національної поліції у Львівській області і досудове розслідування за фактом незаконної заготівлі металобрухту на території Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомили у політичній партії «Воля».

Відповідну заяву на ім’я голови ЛОДА Олега Синютки скеровано керівником (координатором) Районної організації партії «Воля» у Жовківському районі Львівської області Олегом Пилипенком.

«Хочу нагадати, що відповідно до Ст. 13 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», - забезпечення законності є одним з питань, що вирішуються місцевими державними адміністраціями. Саме тому ми звернулися в ЛОДА.

Питання гаряче і як то кажуть «з бородою». В місцевих ЗМІ вище згадане кримінальне провадження вже активно обговорюють. А до матеріалів вище згаданого кримінального впровадження додані факти, зібрані волонтерами проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщині», - прокоментував керівник (координатор) Районної організації партії «Воля» у Жовківському районі Львівської області Олег Пилипенко.

Зображення
Коментарі