Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Порошенка запитують що він робить в Україні?

До Петра Порошенка з відкритим листом звернувся відомий громадський діяч, керівник громадської організації «СПАС» Олег Пилипенко. Про це повідомили в ГО «СПАС».

У листі Президента України запитують, чи є у нього проект «захисту українців»?

Текст листа:

«…У світлі подій останніх років в Україні і наочних результатів вже 24-річної практики державництва у пострадянській Україні, до діючого керівника країни виникає одне просте питання. Чи є у Вас проект захисту українців?

Історично, Україна була і монархією, і аристократією, і республікою. Ми є кістка від кістки і плоть від плоті тої людності, яка мешкали на цій землі раніше і будувала у свій час та у свою епоху свою Україну.

Отож люди мають знати, для чого вони живуть саме в цій країні і що саме будують. Майбутнє своїх дітей і онуків? Які звуться українцями та продовжують плани розбудови власної державності для існування власного народу і у власній країні? Чи ми будуємо інтернаціонал, космополітизм; майбутнє олігархам, міжнародним корпораціям та іноземцям?

Міжнародні конфлікти у світі і пов’язані з ними переміщення значної кількості людей – біженців, відсутність вітчизняних масштабних інвестиційних проектів, лімітовані можливості фінансової системи України, нехтування потребою у реанімації історичної правди про українців та їх державність у підручниках з історії, консервативна військова доктрина. Все це чинники, які змушують замислитися, яке буде обличчя України навіть в недалекому майбутньому? Чи пануватимуть українці у своїй сторонці?».

У разі негативної відповіді, Олег Пилипенко обіцяє створити та очолити Рух «За справжню Україну»…

«Для мене дуже важливе є питання, підняте мною у листі до Президента Петра Порошенка. Проект «захисту українців» я розумію як систему заходів внутрішньої політики і законодавчих змін, дипломатичних зусиль, - на яку покладається завдання забезпечити функціонування національної держави. Справжньої правонаступниці держав українців в минулому», - наголосив голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Зображення
Коментарі