Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Війна на Сході України! У столиці Канади презентували докази російської агресії в Україні та показали наслідки вторгнення Росії

Як передає кореспондент Укрінформу, організаторами презентації виступила громадська організація «Канадці за демократію в Росії» у співпраці із Конгресом українців Канади.

На захід, що відбувся у сусідньому із парламентом Канади приміщенні, завітало багато законодавців. Серед присутніх була і міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд.

За словами депутата від правлячої Ліберальної партії та голови парламентського комітету із питань громадянства та імміграції Бориса Вжисневського, подібні заходи важливі, оскільки дозволяють боротися із російською пропагандою та допомагають викривати злочини Росії

Його підтримав і тіньовий міністр оборони Джеймс Безан, який зазначив, що Росія продовжує порушувати Мінські угоди та інші взяті на себе зобов’язання, незважаючи на свої запевняння у протилежному. «Підтримані міжнародними партнерами мінські угоди порушуються Росією кожного дня і про це слід постійно нагадувати. Українців продовжують вбивати та ранити», - сказав Безан.

Загалом на заході були присутніми кілька десятків політиків, урядовців, дипломатів та громадських діячів Канади. У вівторок презентацію в Оттаві проведуть іще раз, але для широкої аудиторії.

Презентація також доступна за посиланням thewarinukraine.info.

Зображення
Коментарі