Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ми - пам''ятаємо!

22 червня День скорботи і вшанування пам''яті за загиблими у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років.

У цей день заборонено звучання розважальної музики на ринках, у торговельних закладах, закладах ресторанного господарства та громадського харчування. Також обмежено проведення розважально-концертних заходів. А о 10год проходитиме Хвилина мовчання, що супроводжуватиметься припиненням автомобільного руху.

Крім того, на знак скорботи за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств міста, державних підприємства, установ, організацій мають бути приспущені Державні Прапори України з чорною стрічкою.

Також на честь скорботної події цього року у Києві відкриють перший в Україні пам’ятник Матері-Вдові. Як зазначає заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько це пояснюється тим, що: "Уся територія від Волги до Берліна всіяна могилами і пам’ятниками воїнам, тобто чоловікам. Однак під час війни величезний тягар несли на своїх тендітних плечах жінки. Ідея полягала в тому, що треба вшанувати ту жінку, передусім матір, яка виростила дітей, залишившись вдовою. Дружину, яка провела на фронт чоловіка, а він не повернувся з війни".

Не забуло про трагічну подію й телебачення. За даними сайту «ТелеПростір» канал "2+2" з 6 червня запустив цикл сюжетів до Дня скорботи і вшанування пам''яті жертв війни, які виходять у межах "Новин 2+2". Перший авторський сюжет журналіста "2+2" Ольги Максимової засновано на даних спільного дослідження українського та бельгійського воєнних істориків Мартіна Богарта і Андрія Швачка. "Вчені спростовують міфи про таємні бункери, заповнені коштовностями, про суцільні підземні ходи і приховану вибухівку, здатну знищити половину Вінниці. Український та бельгійський дослідники створили унікальну план-схему всієї території гітлерівської ставки, на якій детально зобразили розташовані там об''єкти: казино, будинок Гітлера, готель, будинок преси та ін. План-схему створено на основі даних з німецьких військових архівів та аерозйомки місцевості", - йдеться у повідомленні.

У наступних сюжетах Ольга Максимова розповість про реактивну установку часів війни "Катюшу", зокрема глядачі зможуть побачити єдиний в Україні діючий зразок, що зберігся завдяки зусиллям запорізьких реконструкторів. Також знімальна група "2+2" відвідає таємничий об''єкт "Скеля" - підземний командний пункт у місті Коростень Житомирської області, відомий як "бункер Сталіна".

Як повідомляє «ТелеПростір» на відміну від вище сказаної телепрограми, фільм "Служу Радянському Союзу", який знятий режисером Олександром Устюговим за романом Леоніда Менакера "Обід з дияволом" Міністр культури Росії Володимир Мединський попросив не запускати в ефір. За його словами: «Фільм може бути сприйнято багатьма як образа ветеранів Великої Вітчизняної війни і нашої історичної пам''яті".

Кінострічка "Служу Радянському Союзу" розповідає про дії радянських в''язнів і керівників тюремного табору при зіткненні з німцями в червні 1941 року.

До офіційної телепрем''єри стрічка була доступна для перегляду в інтернеті і, як стверджується, сотні незадоволених фільмом глядачів звернулися в різні інстанції з вимогою зняти фільм з показу на ТБ. У листі Мединського керівництву НТВ говориться, що тільки на його особисту адресу за два дні надійшло близько двох тисяч звернень з проханням не показувати "Служу Радянському Союзу".

Зображення
Коментарі