Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Один із наймасштабніших Фестивалів на Львівщині - "Зашків. Джерело духу"

Цьогоріч молодіжний фестиваль у Зашкові, приурочений 125-ій річниці від дня народження Євгена Коновальця, який у далекому 2006 році розпочинали пластуни, проходить чотири дні і вже набрав найширшого масштабу серед культурно-патріотичних заходів в Україні. Про це свідчить більш як десять тисяч молоді, які приїхали на Співоче поле, що розкинулося у підніжжя г.Берековиця та на берегах озера у с.Зашків.

18 червня на відкриття Фестивалю «Зашків. Дерело духу» на офіційне відкриття прибули представники влади, зокрема голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур, голова районної ради Роман Горбань та депутати Верховної ради України Володимир Парасюк і Ігор Васюник.

Вітаючи учасників заходу О.М.Синютка наголосив, що Євген Коновалець – як символ українського державотворення та боротьби за Незалежність і Свободу України, сьогодні є ще більш актуальним прикладом для молоді, яка захищає державу від московських окупантів на Сході України.

- Його важливі якості – мудрість, відвага і рішучість згуртували українців колись, під його іменем гуртуються і сьогодні. – сказав очільник області.

Із вдячністю за чисельну присутність та розуміння ваги імені Євгена Коновальця, голова РДА Надія Щур виступаючи перед гостями Зашківського фестивалю, зазначила: «Полковник Євген Коновалець своїм героїзмом, інтелігентністю та мудрістю доповнив сторінки історії славного Жовківського краю. Визнаючи ідеї та помисли Євгена Коновальця, які стали основою патріотичного руху, ми стаємо в один ряд із захисниками державності, борцями за Незалежну Україну»

В суботу у рамках фестивалю відбувся, саунд-чек гуртів на великій сцені: «Друже, Музико», «Патроничі», «Хмародери», «От Вінта», «Козак систем», «Карбон», а також концерт колективів художньої самодіяльності Жовківського району.

Одночасно присутні могли взяти участь у перегляді фото та відеопрезентації про історію Євгена Коновальця, національно - визвольну боротьбу на великому екрані.

Зображення
Зображення
Коментарі