Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Львів’ян вже дістало сміттєзвалище. Вони хочуть судити владу!

До громадської організації «СПАС» надходять листи місцевих мешканців. В яких люди просять судити місцеву владу. Повідомляє прес-служба організації.

Нагадуємо, в ГО «СПАС» вже багато років займаються проблематикою сміттєзвалища. Активісти перемагали львівську владу в суді, організовували збори селян у Великих Грибовичах, вносили пропозиції щодо підприємств для рекультивації грунтів та спалювання сміття. А зрештою, - нещодавно надіслали заяву до Європейської Агенції з довкілля, з проханням надати оцінку шкоди екології і здоров’ю людей від понаднормової експлуатації Грибовицького сміттєзвалища.

«Це добре, що люди нарешті згадали що вони громадяни з власними правами і господарі на своїй землі, а не радянські квартиранти. Краще пізніше ніж ніколи. Дивує інше, як можна тричі обирати одного й того самого мера у Львові, одного й того самого голову в Грибовичах і Малехові?

Зараз біля Сільмашу облаштовують пункт перевантаження сміття, перед транспортуванням в Грибовичі там його будуть пресувати. Перед тим, наші громадські активісти зафіксували на цій території сміттєвози. Зараз з’явився сморід, там щось палять. Хоча всім зрозуміло що палять вже сміття. І мешканці мікрорайонів Рясне-1, Рясне-2, Білогорщі та Левандівки, Яворівського району вже тим дихають.

Ще невідомо куди будуть дівати гудрони з озер, розташованих на території Грибовицького сміттєзвалища. Гудрони вже розчинили вапняк, озера провалилися і забруднили грунтові води.

Але ж куди раніше було мешканцям Залізничного району до проблем селян біля сміттєзвалища, проблем мешканців Шевченківського району вулиць Богдана Хмельницького, Грінченка, Мазепи, Щурата? Всі радісно голосували за Андрія Садового, перевершив на минулих виборах в цьому навіть традиційних симпатиків чинного мера мікрорайону Сихів. Андрій Садовий, на минулих міських виборах, - вже в першому турі мав на виборчих дільницях в Залізничному районі Львова від 40 до 55%.

А як пояснити вибір селян в Грибовичах? Сільрада отримала комп’ютер від Львівської мерії, - селяни собі тішаться. Сільрада отримала авто від міськради, - селяни собі тішаться. Сільголова заробив за дві своїх каденції дві квартири у Львові – селяни знову тішаться. Священник в Грибовичах на службі щоразу молиться за здоров’я сільголови Ігоря Пителя, - а селяни далі тішаться. Грибовицького священника донька опинилася на роботі в юридичному управлінні міської ради, - і знову селяни тішаться. Священник у Грибовичах вибудував собі величезний палац з простої сільської хати, - а селяни і тому натішитися не можуть. Це ж як добре, роботу сміттєзвалища далі не припиняють, вода в криницях отруйна, дим з систематичних пожеж на сміттєзвалищі з вмістом діоксину стелиться селом.

А сьогодні, сільголова видає землю селянам, по 5 соток щоб будувалися. Це поле сільрада відсудила у Дублянського аграрного інституту. Вода там також отруйна. Каналізації, електрики чи будь яких інших комунікацій немає. Навпроти – сміттєзвалище. Сільголова з священником взяли там по дві ділянки. Селяни тішаться, раз взяли, ще й по дві – значить певно щось вартує то. Проголосують і вчетверте!», прокоментував голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко!

Зображення
Коментарі