Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Львівській мерії переслідують «патріотичну книгу»!

До галицької інтелігенції по допомогу звернувся продавець книг на історично-патріотичну тематику, Олександр Василюк. Повідомили в прес-службі правозахисної громадської організації «СПАС».

Влада очільника Львова Андрія Садового систематично витісняє з центру Львова залишки непідконтрольного підприємництва. І цього разу, під удар адміністративної машини міської ради потрапив столик «Книжкової Криївки».

Саме звернення, - крик відчаю перемученої тиском влади людини. Перевірка львів’ян на доброчесність і чуйність. Цитуємо його нижче:

«Я, Василюк Олександр Антонович, 1954 року народження, приватний підприємець (ІПН № 199 030 0237), освіта вища історична (ЛНУ ім. І. Франка),член Львівської обласної «Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів», член Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять», яке знімає кінофільми на історично-патріотичну тематику (я знімався у фільмах «Бій за гору Маківка», «Історія однієї криївки», «Дмитро Вітовський – шлях до волі» та ін.),ініціатор (разом з Софією Фединою) і активний учасник львівського Євромайдану (в мене зберігається перший прапор Євросоюзу,який був піднятий на Майдані у Львові, я профінансував відправлення на Майдан у Київ учасників та відправку прапорів і символіки на столичний Майдан), засновник «Львівського Українського Книжкового Клубу», засновник Львівської «Кінокриївки» (проводимо безкоштовні кіноперегляди українських патріотичних фільмів щосереди з 18.30 на четвертому поверсі бібліотеки на вул. Мулярській, 2а),голова первинної організації профспілки вуличних торгівців м. Львова (профспілка ВОСТ «Воля»), голова Братства Тверезості «Відсіч»,директор книгарні «Книжкова Криївка», що знаходиться на пл. Ринок, 31 у Львові в орендованому приміщенні з 2000 року (приміщення виділене за рішенням Львівської обласної Ради у зв’язку з виселенням громадських організацій, в тому числі Братства Тверезості «Відсіч» з приміщення РУХу на просп.Шевченка, 13).

Я, розпочав ще з 1989 року, беру активну участь у діяльності різних громадських рухів та ініціатив (є членом Громадської люстраційної ради Львівщини, членом громадської організації «Право на вибір», членом ініціативної групи з реставрації з відновленням втрачених елементів та консервації залишків оборонної стіни Високого Замку у Львові, збудованого королем Данилом (Галицьким) та його сином Левом Даниловичем та ін.),займаюсь практичним розповсюдженнямкниг, брошур, плакатів, символіки,національної атрибутики (прапори і т.д.), а особливо національно-просвітницької літератури, присвяченої боротьбі українського народу за свою державність, його героям та історичному минулому в приміщенні «Книжкової Криївки», а також на рекламно-презентаційному столику біля входу в двір, в глибині якого на відстані 45 м від входу в будинок розташована «Книжкова Криївка». Крім того постійно беру активну участь в проведенні книжкових фестивалів «Рідне слово – Богом дане» на території Львова та Львівської області, за що маю багато дипломів та грамот, зокрема від голів обласної Ради, від голови Львівської міської Ради п. Андрія Садового. Також «Книжкова Криївка» виїжджає на виїзну торгівлю на різноманітні фестивалі, дні міст та ін.,хоча така торгівля пов’язана зі значними витратами коштів та здоров’я.

На протязі всіх цих років мені довелось багато чого пережити: арешт в Одесі у 1990 році, арешт у Хмельницькій обл. у 1991 році та ін. Мені неодноразово погрожували за мою просвітницьку діяльність, знищували і викрадали національно-просвітницьку літературу, викрадали сейф з документами та коштами, розмальовували двері в «Книжкову Криївку» фашистськими свастиками, перешкоджали здійсненню підприємницької діяльності. Все це здійснювали і здійснюють вороги нашої державності, які хочуть бачити український народ неосвіченим, позбавленим історичної пам’яті, позбавленим національної свідомості.

Місце моєї просвітницької діяльності – «Книжкова Криївка» на пл. Ринок, 31, і рекламно-презентаційний столик розміром 1,5×1,5 м з книгами та символікою на тротуарі (не на проїжджій частині) біля входу у внутрішній двір будинку на пл.. Ринок, 31. Біля столика на трьохметрових древках виставлені синьо-жовтий, червоно-чорний прапори та прапор Євросоюзу. На пл. Ринок проходять тисячі туристів і багато із них саме в «Книжковій Криївці» мають змогу придбати національно-патріотичну літературу, вперше дізнатись із придбаних книг про історію України, невідомих їм українських героїв, придбати відповідну атрибутику. Без такого рекламно-презентаційного столика здійснювати просвітницьку діяльність є набагато складніше, бо знайти «Книжкову Криївку» у внутрішньому дворі за 45 м від тротуару є непросто.

І як це не дивно, але наша львівська українська патріотична влада, свідомо чи несвідомо, бореться з українською книгою, оштрафувавши17 серпня 2016 р. «Книжкову криївку» на 1037 грн. за «захоплення території міста» - за стіл з книжками на тротуарі (не на проїжджій частині) біля входу в браму на пл.Ринок, 31, де глибоко у внутрішньому дворі (45 метрів від тротуару) знаходиться книгарня «Книжкова Криївка». Муніципальною поліцією був складений протокол «злочину», скерований на адміністративну комісію Сихівської райдержадміністрації. Повістка про мою явку на засідання комісії 17 серпня 2016 року була крім того скерована не на адресу моєї реєстрації і постійного проживання. Тому я отримав повістку на пошті 18 серпня. Прийшовши до голови комісії 18 серпня, я дізнався,що мене оштрафовано без моєї присутності на засіданні комісії, яке відбулося 17 серпня 2016 року.

Але що головне – офіційного дозволу на встановлення столика-ятки біля «Книжкової Криївки» відділ торгівлі міської Ради не дає мені, як приватному підприємцю, вже 14 років!!! Не зважаючи на специфічність розташування «Книжкової Криївки». Не зважаючи на те, що книгарня не має вітрини на вулицю. Не зважаючи на десятки заяв про надання офіційного дозволу на встановлення стола-ятки. Інших яток з вином,з сувенірами,з харчовими продуктами, у тому числі встановлених пізніше, стоїть на площі Ринок 30 штук на проїжджій частині. Вони «території не захоплюють»??? «Геть українську книгу – строимтерриторию ЛНР (Львовскойнароднойреспублики)» – гасло деяких працівників Львівської міської Ради? Агенти яких держав працюють у Львівській міській Раді? Це питання, очевидно, має стати серйозною темою для Служби Безпеки України (бо приблизно так - з гоніння на українську книгу і українську мову та символіку починався сепаратизм на Донбасі та в Криму) ільвівських проукраїнських, патріотичних засобів масової інформації. Тому чекаємо відповідного реагування від СБУ та засобів масової інформації.

Як сказано вище,я неодноразово письмово звертався до міського голови щодо одержання відповідного дозволу. Я хочу законно оплачувати вартість дозволу, працювати як законопослушний підприємець, згідний на ятку з щоденним демонтажем, але менів цьому відмовляють. Чому? На пл. Ринок працює більше 20 торгових яток, які продають всілякі продукти харчування, вино, сувеніри. І їм можна займатися цією діяльністю. Я ж продаю духовну, патріотичну, просвітницьку літературу з національно-патріотичного виховання мешканців та гостей Львова, і мені цю діяльність забороняють. Я запитую- чому? Багато гостей нашого міста вперше мали змогу саме на столику «Книжкової Криївки»побачити і відповідно придбати національно-просвітницьку літературу (якої в інших книгарнях не знайти, і ці книгарні знаходяться далеко) і були мені за це вдячні. Чому наша міська, дуже патріотична влада забороняє мені законно займатися просвітницькою роботою з національно-патріотичного виховання населення? Чому постійними перевірками мене тримають у стресовому стані, псують настрій, здоров’я замість того,щоб допомагати?

Дійшло до того, що 17.08.2016. на засіданні адмінкомісії Сихівського району м.Львова мене оштрафували на 1037 грн. за «захоплення території міста».З яких коштів мені оплачувати штрафи, оплачувати електроенергію, оплачувати вивіз сміття, оплачувати експлуатаційні витрати за оренду приміщення, оплачувати саму оренду приміщення, оплачувати єдиний податок, оплачувати внески в пенсійний фонд (єдиний соціальний внесок)? Набігає серйозна сума в тисячі гривень, яку дуже важко заробити на торгівлі книжками. Але ж я, крім всього, мушу оплатити всі витрати (в тому числі і тепер величезні комунальні- опалення,світло,вода) на проживання,на харчування, на одяг та інші потреби цивілізованої людини. У разі несплати 1037 гривень в десятиденний термін сума штрафу (як мені сказали в адмінкомісії) зростає в два рази і становить 2074 гривні. Це така подяка мені від львівської патріотичної влади за поширення мною української книги на протязі 27 років – з 1989 по 2016 рік.В даному випадку проглядається мета певних осіб фінансово, матеріально знищити «Книжкову Криївку», «Кінокриївку». А як розцінити появу в «Книжковій Криївці» о 14.00 18 серпня 2016 року трьох «тітушок» ,які погрожували мені,обіцяючи повісити. Чи не є це початком рейдерського захоплення «Книжкової Криївки»? Тому я ще раз перпитаю:

«1.Чому особи, які продають вино, каву, пиріжки, морозиво, цукерки, сувеніри на пл. Ринок, мають дозвіл на торгівлю, а мені розповсюджувати національно-патріотичну літературу заборонено?

2.Чому біля всіх кав’ярень та ресторанів на пл. Ринок стоять столики і займають по 50 метрів квадратних і вони «території міста Львова» не «захоплюють?

3.Що це за лицемірна єзуїтська політика подвійних стандартів?» Не інакше як антиукраїнською, антидержавною, сепаратистською її назвати не можна.

Прошу допомогти мені узаконити мою підприємницьку діяльність з розповсюдження національно-патріотичної літератури та української національної символіки і атрибутики на пл. Ринок, 31 шляхом видачі мені офіційного дозволу на розміщення стола-ятки.

Прошу вас звернутися з відповідними листами-зверненнями до керівництва Львівської міської Ради.

Прошу Львівську міську Раду та її відповідні відділи та управління негайно вирішити питання надання офіційного дозволу на торгівлю книгами та національною атрибутикою з ятки біля входу в «Книжкову Криївку» на пл. Ринок, 31. Щомісячну офіційну оплату оренди місця під ятку гарантую. Прошу надати мені позитивну письмову відповідь на це та мої попередні звернення»

«Наша громадська організація однозначно підтримає острівець українства в центрі Львова», - прокоментував голова ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Зображення
Коментарі