Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Президент Молдови виходить заміж!

Майя Санду отримала несподівану підтримку у 2-му турі виборчих перегонів! Запропонувати руку і серце самотньому кандидату в Президенти Молдови наважився львівський громадський діяч з України, - Олег Пилипенко!

В своєму листі до п. Санду, голова правління ГО «СПАС» висловлює вдячність за визнання кандидатом, Криму та Донбасу Україною! Пишається цивілізованою і сучасною виборчою програмою Майї Санду. Натомість, пропонує і особисту підтримку лідеру опозиційної молдавської партії PAS – руку і серце! Сильним жінкам обов’язково потрібні ще й сильні чоловіки, припускає у своєму листі Олег Пилипенко.

Майя Санду закінчила факультет менеджменту Академії економічних знань, отримала ступінь магістра у сфері міжнародних відносин в Академії державного управління і ще одну ступінь магістра у сфері державного управління гарвардської Школи управління імені Кеннеді.

З 2007 по 2009 роки, вона працювала в уряді консультантом з питань реформування центральної влади. Паралельно в сьомому році займала посаду координатора програм Фонда ООН по розвитку. Майя Санду також працювала заступником начальника управління мінекономіки і економістом в кишиневському офісі Всесвітнього банку. Вона володіє трьома іноземними мовами.

Відповідно до даних зазначених у декларації про доходи, у минулому році Майя Санду заробила більше 140 тисяч леїв на посаді міністра і депутата парламенту. А у власності чиновника квартира площею 75 квадратних метрів, автівка вартістю близько 170 тисяч леїв і банківський рахунок, на якому лежить порядку ста тисяч доларів.

Нагадуємо, сьогодні в Молдові точиться гостра виборча боротьба за крісло Президента. В другому турі консервативному, проросійському і пострадянському прихильнику Володимира Путіна Ігорю Дадону, протистоїть сучасний політик Майя Санду, яка обіцяє використати всі свої вміння і знання для створення якісно нового високого рівня життя в Молдові.

Опозиційний молдавський лідер Майя Санду, вже неприємно здивувала соціаліста і напівпішака російського впливу у Східній Європі Ігоря Дадона. В першому турі вона набрала 38% голосів, що в рази перевищило число, пророкованих проросійськими ЗМІ, адекватних виборців. Отож, давно відомий традиційний фокус «братнього народу» із потужним впливом на думку громадськості «як проголосують» не вдався, тепер очевидно слід чекати фокус вже із сталінської шпаргалки, - «як порахують» у другому турі виборів.

Але що особливо приємно не тільки громадянам Молдови, а і самим українцям, на тлі дистрофічної офіційної підтримки європейським політикумом України. Що нещодавно, в своєму коментарі «Європейській правді», Майя Санду повідомила, що не планує змінювати власну точку зору щодо України навіть під час ділових перемовин з очільником Російської Федерації щодо суто молдавської проблематики. Вона сказала: «Інше питання, що на зустрічі з російським Президентом я буду обговорювати двосторонні молдавсько-російські питання. Це – проблеми експорту, проблеми Придністров`я, проблеми громадян Молдови, які працюють у Росії. Але якщо при цьому мені буде задане питання про Україну – я говоритиму те саме, що говорю Вам».

І якщо з політичною орієнтацією опозиціонерки Майї Санду все вже зрозуміло, то щодо її сімейного статусу наводимо текст листа Олега Пилипенка, повністю і без змін:

«Дорогая Майя!

Поздравляю Вас с успехами избирательной кампании в Молдове и от всей души желаю победы во втором туре Президентских выборов!

Ваш запрос к власти импонирует молдавскому народу, а Ваша принципиальная позиция относительно необходимости общественных перемен и повышения стандартов вызывает глубокое восхищение в европейском сообществе. Лично я Вам благодарен не только за это, но и за уважение территориальной целостности и принципа невмешательства во внутренние дела суверенного государства Украина. Крым – это Украина. Донбасс – это Украина.

От имени украинского народа, готовый в свою очередь оказать поддержку Вам. Сильным женщинам нужны сильные мужчины. В нелегкое для Вас время предлагаю свою руку и сердце.

И с нетерпением жду от Вас ответа, независимо от результатов второго тура выборов, в котором Вы несомненно победите!»….

Зображення
Коментарі