Літературно-мистецький зхахід "В тобі, Маркіяне, мова мого народу" в с.Деревня - до 206-ої річниці від дня народження отця Маркіяна Шашкевича

Маркіян Шашкевич: "Відкинь той камінь, що ти серце тисне! Дозволь - в той сумний тин най свободеньки сонечко заблисне: ти не неволі син!"

Сьогодні у Народному домі с.Деревня відбувся літературно-мистецький вечір " В тобі, Маркіяне, мова мого народу", приурочений 206-ій річниці від дня народження світоча землі галицької Маркіяна Шашкевича.
Захід організований директором Народного музею отця Маркіяна Шашкевича у с.Деревня Ольгою Мандрик та завідувачем Народного дому с.Деревня Мирославою Мандрик

З нагоди вшанування памяті письменника і священика Маркіяна Шашкевича зранку в церкві Пресвятої Богородиці відбулася святкова Літургія, о 14.00 годині Мирослава Мандрк провела екскурсію для відідувачів музею, серед яких був голова районної ради Роман Горбань та заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич, директор місцевої школи та школярі.

Приємне враженння від виставки робіт з бісеру, нових експонатів, якими щоразу перед річницею все більше поповнюється музей, а також інсценізації та концерту, приурочених Юлії та Маркіяну Шашкевичу, залишались у глядачів, які покидали приміщення закладів культури.

У святковому концерті взяли участь учасники художньої самодіяльності Народного дому, зокрема школярі та студенти села, вокальний жіночий ансамбль "Берегиня" , а також привітали усіх присутніх із річницею памяті Маркіяна Шашкевича голова районної ради РОман Горбань, заступник голови РДА Юрій Дубневич, місцевий священик о.Богдан Гораєцький, який щорічно, від початку заснування музею, є завжди з людьми..

Начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк подарувала буклети "Маркіян Шакевич і с.Деревня", які щойно випустили з нагоди святкової дати, згідно програми заходів.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі