У Народному домі с.Боброїди відбувся культурно-мистецький захід, приурочений Дню Гідності та Свободи "України гідні доньки і сини"

Сьогодні у Народному домі с.Боброїди відбувся культурно-мистецький захід, приурочений Дню Гідності та свободи "України гідні доньки і сини"
Ось і закінчив ремонтні роботи приміщення Народного дому с.Боброїди завідувач Богдан Брунець, які проводились за кошти районного бюджету.
Протягом невеликого проміжку часу він разом із своїм батьком Михайлом Івановичем взявся за нелегку працю - провів поточний ремонт усього приміщення, переніс з одного місця в інше, більш зручніше, аван сцену, поміняв вбрання сцени, на стінах художник намалював картини з українськими пейзажами, замінив старі на нові вікна, пофарбував підлогу, зрізав дерево і виготовив огорожу навколо Народного дому. І якщо порівняти приміщення закладу культури до і після, то, звичайно, можна було багато сьогодні почути компліментів від односельчан.

З цієї нагоди - в оновлене приміщення - приїхали гості: заступник голови райдержадміністрації Любов Дунець та заступник голови районної ради Алла Жук. За проведену суспільно-корисну роботу Богдан Брунець та його батько Михайло Брунець нагороджені подяками Жовкіської РДА.

Відтак завідувач Народного дому подарува сьогодні односельчанам й концертну програму, до якої долучилися учні Боброїдської школи, Народний вокальний колектив "Бишківчанка" (керівник Михайло Бабяк), церковний хор с.Боброїди (регент Ліліана Зінчук), вокальний квартет дівчат Народного дому с.Хитрейки (кер. Марія Васина), ведуча - солістка районного Народного дому, методист Наталя Полоцька.

Зображення
Зображення
Коментарі