Відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Олегу Курбі

Сьогодні, 26 листопада 2017 року у Гребінецькій середній школі відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки, випускника цієї школи, учаснику АТО Олегу Курбі, який загинув 23 листопада 2015 року, захищаючи територіальну цілісність України.

Загиблий військовослужбовець служив у батальйоні Львів, загинув під Маріуполем від кулі снайпера.

Мітинг-реквієм проведено за участі заступника голови ЛОДА Оксани Стоколос-Ворончук, голови Жовківської РДА Надії Щур, керівників служб району, бойових побратимів, учасників бойових дій в зоні АТО, учнівської молоді, небайдужої громадськості, односельців.

До родини та односельців загиблого Героя зі словами подяки за сина, брата та справжнього воїна звернулися заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Жовківської РДА Надія Щур та наголосили, що героїзм Олега вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність.

Далі звучали патріотичні пісні у виконанні учнів місцевої школи, з особливою тишею та трепетом прислухались до них присутні.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на фасаді навчального закладу.

Жовківщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Сьогодні багато земляків бере участь у неоголошеній війні на Сході нашої держави, яка забрала не одне життя воїнів, які не вагаючись, стали на захист рідної Батьківщини. Життя Олега Кубри завжди буде прикладом для односельців, бо вдивляючись в обличчя загиблого Героя, усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Олег загинув, захищаючи свою землю. Але світла пам’ять про Героя – назавжди залишиться з нами.

Вічна пам’ять Герою!

Довідка:

Дата та місце народження: 5 березня 1995 р., с. Гребінці, Жовківський район, Львівська область.

Дата та місце загибелі: 23 листопада 2015 р.,

Підрозділ:батальйон Львів.

Сімейний стан:Залишились батьки, брат та сестра

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі